رویدادها

تاکید رادان بر عملیاتی شدن اقدامات جهادی، فناورانه، مقتدرانه و هوشمندانه در فراجا

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: در سال ۱۴۰۲ با تمرکز بر انجام اولویت های ماموریتی به ویژه مقابله با سرقت و سایر ماموریت های اولویت دار، باید نهضتی نهادی و جهادی را محقق کنیم؛ به گونه‌ای که نتیجه این نهضت را مردم درامنیت، آرامش و احساس امنیت روز افزون حس کنند.

به گزارش اخبار ما، سردار احمدرضا رادان پیش از ظهر امروز در جلسه با فرماندهان، روسا و مدیران ارشد حوزه مرکزی فراجا با تبریک سال نو و حلول ماه رمضان اظهارکرد: به رسم ادب و احترام از فرماندهان پیشین ناجا و فراجا که زحمات بسیاری را کشیدند تا امروز سکان به من و شما بزرگواران سپرده شده یاد می‌کنیم؛ امیر و سرداران عزیز و بزرگواری چون “سهرابی”، ” سیف اللهی”، ” لطفیان”، ” قالیباف”، ” مقدم” و ” اشتری ” عزیز و برای همه عزیزان آرزوی خیر، سلامتی و توفیق روزافزون داریم.

فرمانده کل انتظامی کشور با قدردانی از زحمات آحاد فرماندهان و نیروهای پلیس در سال ۱۴۰۱ و انجام ماموریت های نوروزی، افزود: به همه همکاران و همرزمان عزیزم خداقوت عرض می‌کنم که انصافا شاهد تلاش‌هایشان بودیم؛ “همت جانانه” و ” لطف کریمانه حضرت حق” دو عامل مهم برای تحقق اهداف و رسیدن به سرمنزل مقصود است و باید بدانیم و باور کنیم که تلاش مضاعف و اتکاء و توکل به خداوند می تواند ما را به فتح قله ها و رسیدن به مقصود برساند.

رادان با اشاره به تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن اظهارکرد: لطف خداوند شامل حالمان شد تا نوروز و بهار طبیعتی را که با بهار دل، معنویت و ضیافت الهی تقارن یافته را ببینیم و از مواهب این تقارن بهره ببریم؛ پس باید قدر فرصت‌ها را دانسته و از این ماه ضیافت الهی نهایت بهره را ببریم.

وی با گریزی به تلاش آحاد نیروهای پلیس برای اجرا و انجام ماموریت های نوروزی خاطرنشان کرد: در این ایام نیز شاهد تلاش همه پلیس‌های تخصصی، معاونت های ستادی و صفی بودیم و بنده به سهم خود از تلاش ها و همت گذاشتن ها قدردانی می کنم؛ ما مامور به انجام تکلیف و وظیفه هستیم و نتیجه را حضرت حق رقم می زند.

فرمانده فراجا ادامه داد: در سال ۱۴۰۲ با تمرکز بر انجام اولویت های ماموریتی به ویژه مقابله با سرقت و سایر ماموریت‌های اولویت دار، باید نهضتی نهادی و جهادی را محقق کنیم؛ به گونه‌ای که نتیجه این نهضت را مردم  در امنیت، آرامش و احساس امنیت روز افزون حس کنند.

براساس اعلام سایت پلیس، رادان با اشاره به لزوم عزم جدی و راسخ برای تحقق مطلوب‌های مدنظر مقام معظم رهبری ” مدظله العالی”، عنوان کرد: علاوه بر حرکت پرشتاب برای هوشمندی پلیس با توجه به سه بعد تجهیزات، نیروی انسانی، ساختار و سازمان باید اقدامات جهادی، فناورانه، مقتدرانه و هوشمندانه را عملیاتی کنیم.

فرمانده کل انتظامی کشور بر لزوم هم افزایی همه پلیس‌های تخصصی، معاونت های ستادی و صفی به منظور پیشبرد هر چه بهتر ماموریت ها، تاکید و خاطر نشان کرد: توجه به شأن پلیس در کنار اجرای ماموریت‌ها یک اصل الزام آور است.

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا