عمومی

تبلیغات یکی از راهبردی ترین و استراتژیک ترین بخش های نظام است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام عباسعلی گرزین پنجشنبه شب در دیدار صمیمانه با مدیرعامل مؤسسه امیر بیان و دانش آموختگان امیر بیانی استان اظهار داشت: دانش آموختگان امیربی، سربازانی متفکر، انقلابی، جهادگر و انقلابی در رأس جبهه فرهنگی هستند.

وی با بیان اینکه خانواده طیبه امیربیان در حال رشد و تکامل است، افزود: امیدواریم ریشه و شاخ و برگ این خانواده به قدری در کشور گسترده و تاثیرگذار باشد که شاهد تاثیرگذاری آن در تمامی عرصه های فرهنگی به ویژه در حوزه تصمیم گیری و تصمیم گیری منطقه باشیم. تصمیمات فرهنگی با محوریت مسائل تبلیغی در دستان توانمند برادران امیر بیانی.

گرزین تبلیغات را یکی از مهم ترین بخش های راهبردی و راهبردی جمهوری اسلامی عنوان کرد و تصریح کرد: دنیای غرب با کمک رسانه ها و تبلیغات توانست آنچه را که نداشت ارائه کند و به خورد مردم بدهد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد: غربی ها از تبلیغات برای انجام کارهایی استفاده می کنند که ندارند یا می خواهند در آینده به آنها دسترسی داشته باشند، انگار که در حال حاضر وجود دارد و از این طریق سعی می کنند بر دنیای فکری و فرهنگی مسلط شوند. ” یک مثال واضح است.

گرزین ادامه داد: “ماموریت ما این است که به جنگ هالیوود برویم، از شر آنها خلاص شویم و با تکیه بر قدرت و استعداد صدها برابر خودمان سخت کار کنیم، تبلیغات آنها را خنثی کنیم و از آنها پیشی بگیریم تا قلب مردم را بچرخانیم. مردم به سمت جبهه حق می آیند و این یک رسالت بزرگ اهل تبلیغ است.

وی افزود: رسالت بزرگ بر دوش فارغ التحصیلان آمریکایی است و باید نگاه 24 ساعته و جهادی به کار خود داشته باشند و امیدواریم با هم افزایی و ارتباطی که با فارغ التحصیلان این رشته در همه استان ها دارند، بتوانیم. به زودی خواهیم دید که چگونه میوه ها را درو می کنند.» این خانواده خوبی در سراسر کشور است.

دکمه بازگشت به بالا