تندرستی

تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با شهدای گمنام

در اولین روز کاری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سال 1401، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیریند با حضور بر مزار شهدای گمنام این کشور با آرمان های والای شهدای گرانقدر و انقلاب اسلامی تجدید عهد کردند. دانشگاه در سال 1401.


بیشتر بخوانید:

اهدای هدایایی به زینب سلیمانی به خانواده شهیدان عبداللهی و زنجان


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی فرا رسیدن سال نو و نو را تبریک گفت ماه مبارک رمضان وی گفت: بهار طبیعت امسال مصادف با بهار قرآن است و مطمئناً آغاز اولین روز کاری سال جدید با فرا رسیدن ماه ضیافت الهی خیرات و برکات فراوانی برای دانشگاه خواهد داشت. پیچیده.”

سید حسن هاشمی افزود: سال گذشته برای دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان جنوبی و بیرجند سال دستاوردهای ارزشمندی بود که این موفقیت ها و دستاوردها مرهون زحمات و تلاش های خالصانه هر یک از آنهاست. از زحمات تمامی کادر آموزشی و اداری صمیمانه تشکر می کنم.

وی ادامه داد: منویات رهبر معظم انقلاب به ویژه تاکید ایشان بر پیام نوروزی در عرصه تولید. دانش محور اشتغال زایی پوشش تمامی فعالیت ها و اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی خواهد بود.

سخنگوی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز گفت: ماه مبارک رمضان بهترین ماه سال و روزها و شب های آن بهترین زمان است.

حجت الاسلام محمد حاجی زاده افزود: امیدواریم بتوانیم در این ماه پر برکت و رحمت از قرائت وسیع الوهیت الهی استفاده کنیم.

وی تقویت تقوا، تقوا و احیای فضایل انسانی و اخلاقی را از برکات ماه مبارک رمضان برشمرد و گفت: قطعاً تاکیدات مقام معظم رهبری را در سال تولید علم و دانش محقق کنید. استخدام آفرین، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا