استان ها

تجلیل از مقام شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از تربت حیدریه، همزمان با هفته بزرگداشت مقام شامخ شهدا، «مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران» در. دانشگاه آزاد تربت حیدریه برگزار شد. (ادامه مطلب)

مراسم گرامیداشت مقام شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

این مراسم با حضور محمدحسین علیزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریه، حجت الاسلام محمدعلی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه، مهدی زاهدی رئیس کمیسیون اجتماعی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد. شورای صلح، مدیر مدیریت و توسعه منابع شورای صلح اسلامی، مهدی رهنما، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد تربت حیدریه از هشت فرزند شهید و نه تن از کارگران ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه تجلیل کرد. لوح سپاس

محمد خاتمی سرپرست دانشگاه آزاد تربت حیدریه با گرامیداشت 22 اسفند سالروز شهدا گفت: آری.

مراسم گرامیداشت مقام شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

حجت الاسلام محمدعلی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه نیز با استناد به آیات و روایات نبی مکرم اسلام به بیان فضیلت و مقام والای شهدای والامقام پرداخت.

پس از اقامه جماعت در مسجد حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) مجتمع فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه، حاضران با حضور بر مزار شهدا با آرمان های شهدا و امامان راحل تجدید عهد کردند. شهید گمنام این دانشگاه

مراسم گرامیداشت مقام شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

به گزارش آنا، در این مراسم به همراه حاضران و جمعی از فرزندان و خانواده های شهدا که در این آیین شرکت داشتند، به یاد شهدا چندین اصله درخت در محوطه دانشگاه آزاد تربت حیدریه کاشته شد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا