تندرستی

ترابی بهترین پنالتی‌زن ایران است/ امیدواریم رای استیناف اعلام شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یحیی گل محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم. بازی را خوب شروع کردیم و گل زدیم. گل شگفتی زدیم اما بازی را کنترل کردیم. موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. سه امتیاز حق ما بود و به هواداران تبریک می گویم.

وی افزود: تیم حریف به دلیل نتایج قبلی خود انگیزه زیادی داشت. می توانستیم در محوطه جریمه گل بزنیم تا بازی راحت شود که نشد. خوشحالیم که سه امتیاز را کسب کردیم. بچه های امروز به غیر از یک، دو صحنه، تمرکز و انگیزه خوبی داشتند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص از دست دادن پنالتی تیم مهدی ترابی تاکید کرد: تا زمانی که مهدی ترابی در زمین است، اولین پنالتی پرسپولیس است. مهدی پنالتی های زیادی زده و بهترین پنالتی بانوان ایران است که در آن شکی نیست. امروز شد که فدای سرش شد. این ممکن است برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد.

گل محمدی در خصوص رویکرد استقلال روی میز و رای کمیسیون انضباطی در مورد بازیکن گابنی گل گل گهر گفت: امیدواریم در آن رای به عدالت بدهند. در حال حاضر تمرکز ما روی بازی های آینده است. امیدواریم رای کمیسیون استیناف به زودی منتشر شود. اکنون به نیمه های فصل نزدیک شده ایم و هشت امتیاز باید مشخص شود که آن ها را منتقل می کنیم. دیروز در موردش صحبت کردم انشاالله زودتر تکلیف را روشن کنند.

سرمربی پرسپولیس همچنین در نشست خبری پس از این بازی و در جمع خبرنگاران به بهبود شرایط دفاعی تیمش اشاره کرد و گفت: هر تیمی که به دنبال قهرمانی است باید ساختار دفاع تیمی خود را ارتقا دهد. ما نباید به این راحتی گل بگیریم. مدافعان ما تلاش می کنند، اما این تنها مدافعان نیستند که در گلزنی مقصر هستند.

وی افزود: همه بازیکنان باید مسئولیت دفاع را بر عهده بگیرند. وقتی یک تیم گل می زند، همه تیم ها مقصر هستند. ما باید بیشتر روی این موضوع کار کنیم. سه یا دو تراکتور دیگر سه بار دیگر به دروازه ما نرسیدند. دوست ندارم گل بزنم

گل محمدی همچنین درباره مصدومیت وحدت حنانوف بازیکن تاجیکستانی توضیح داد: این بازیکن حدود 10 تا 15 روز زمان نیاز دارد.

سرمربی پرسپولیس همچنین از درخواست محمد انصاری مدافع سابق تیم مبنی بر بخشش درخواست هایش از مرکز بشردوستانه ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: بهتر است در این باره از سرپرست باشگاه سوال شود.

دکمه بازگشت به بالا