استان ها

ترخیص ۱۲۷ بیمار بهبود یافته کرونایی از بیماستانهای اصفهان/۱۳ نفر فوت کردند

به گزارش اخبار ما از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از یکشنبه 15 اسفندماه تا امروز 16 اسفندماه، یک هزار و 653 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کردند که از این تعداد، 433 بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند که در این مدت 127 نفر بستری شدند.

در حال حاضر 790 بیمار عروق بیماری کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 166 بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفتند.

همچنین در 24 ساعت گذشته 127 بیمار بهبود یافته عروق بیماری کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

مجموع جان باختگان بیماری عروق بیماری کرونا قلب با احتساب مرگ‌های قطعی و مشکوک در 24 ساعت گذشته 13 نفر بود که از این تعداد 12 نفر مبتلا قطعی و یک نفر مشکوک بودند.

همچنین بر اساس اعلام این نهاد، از ابتدای همه‌گیری کرونا تاکنون یک میلیون و 414 هزار و 875 نفر به طور قطعی مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ظاهر شده‌اند. 480054 بیمار قطعی عروق بیماری کرونا قلب وجود داشت.

از ابتدای این همه گیری تاکنون ۲۴ هزار و ۵۲۴ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست داده اند. تایید شد که 17995 نفر جان باختند و 6529 نفر مشکوک به تاج گذاری هستند.

همچنین 134 هزار و 855 بیمار بهبود یافته عروق بیماری کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

48

دکمه بازگشت به بالا