استان ها

تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بنیاد مسکن برای متقاضیان روستایی

اخبار ما/اصفهان مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی اصفهان گفت: امسال متقاضیان روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر می توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی بهره مند شوند.

غلامحسین خانی امروز (جمعه 7 مرداد) در جمع اصحاب رسانه گفت: افرادی که شروع به ساخت منازل مسکونی در گلشهر کرده اند برای اخذ مدارک با بنیاد مسکن تماس بگیرند. همچنین قرار است بخشی از زمین گلشهر بر اساس بخشنامه های ابلاغی از سوی بنیاد مسکن به مردم واگذار شود و تصمیم داریم با امور اراضی ستاد در تهران مکاتبه کنیم تا از این واگذاری مردم منتفع شوند. از خدمات بهتر برای دریافت مدارک عنوان خود نتیجه این مکاتبه تا یک ماه آینده به اطلاع فرماندار گلپایگان خواهد رسید.

وی با بیان اینکه در استان اصفهان سالانه حدود 10 هزار واحد مسکونی از تسهیلات ویژه بهره مند می شوند، ادامه داد: بنیاد مسکن از طریق وام خرید ملک، استانی، ملی و… طرح های هادی را در روستاها اجرا می کند. همچنین از سال 1383 به متقاضیان مسکن روستایی خدمات ارزان ارائه می کنیم.

به گزارش اخبار ما، مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: امسال متقاضیان روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر می توانند از 100 میلیون تومان تسهیلات بهره مند شوند، اما با وعده های داده شده در شورای عالی مسکن، در سال 1394، در سال 1394، به عنوان یکی از تسهیلات 100 میلیون تومانی در نظر گرفته شد. انتظار می رود مبلغ تسهیلات را به 200 میلیون تومان برسانیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا