جامعه

تشکیل کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار در استان‌ها و شهرستان‌های کشور

وزیر کشور از تشکیل کارگروه مشترک تنظیم بازار در سطح استان و شهرستان با هدف حذف واسطه های غیرضروری و کنترل قیمت ها خبر داد.

به گزارش اخبار ما، احمد وحیدی در پایان جلسه کارگروه مشترک تنظیم بازار در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، کارگروه مشترک تنظیم بازار متشکل از وزارت صمت، جهادکشاورزی، تعزیرات و اصناف مدیریت بهتری در بازار دارند.» آنها مسئول هستند.

وی افزود: در این جلسه موضوعاتی از قبیل نظام قیمت گذاری، نظارت بر قیمت ها، نحوه جلوگیری از تخلفات در این حوزه، موارد مورد نظارت و همچنین هماهنگی هایی که باید در سطح استان و جمهوری انجام شود مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این کارگروه در سطح استان ها و شهرستان ها به ریاست فرمانداران و فرمانداران تشکیل می شود تا با حذف واسطه های غیرضروری قیمت ها را حذف کنند تا کالاها با قیمت مناسب و کمتر به دست مردم برسد.

وزیر کشور در پاسخ به این سوال که ضمانت اجرایی مصوبه گروه اقدام مشترک تنظیم بازار چیست، گفت: ضمانت اجرایی این موارد مطرح شد و در پایان مقرر شد سازوکار اجرایی برای نظارت های مختلف تدوین شود. تنگناها.” برای دریافت کالاهای بیشتر از سازمان قیمت‌گذاری. ”کنترل و نظارت شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا