جامعه

تقدیر استاندار تهران از حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

استاندار تهران در پیام خود از حضور پر افتخار مردم شریف استان در راهپیمایی نمادین خودروی بیست و دوم باخمن تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اخبار ما، محسن منصوری با انتشار پیامی از حضور پرشور مردم شریف استان تهران در راهپیمایی نمادین خودروی بیست و دوم باخمن تقدیر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

حضور باشکوه ملت غیور ایران اسلامی در 31 اسفندماه سال جاری که به دلیل محدودیت‌های مستمر ناشی از شیوع ویروس کرونا مانند سال گذشته با خودرو و موتور سیکلت برگزار شد، برگ زرین دیگری در تاریخ باشکوه است. جمهوری اسلامی ایران باز هم با آرمان های شهدا و ائمه شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.

در آغاز چهل و چهارمین بهار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی که گفتمان انقلاب اسلامی با گسترش محور مقاومت و مقابله با نظام استکباری، فصل جدیدی را به روی جهانیان گشود، مردم شریف و همیشه در راه است. صحنه تهران ملت فهیم و فرهیخته ایران اسلامی 22. بهمن، سربلند بود و عشق و ارادت خود را به آرمان های والای امام راحل نشان داد و ثابت کرد که همچون گذشته در صحنه حضور دارند و در پاسداری و حفظ دستاوردها حضور دارند. چشم ها جلوه ای از وحدت ناگسستنی جهان به نظر می رسند.

به فرموده امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، مردم ولی فقیه و خیّر مسئولان در جامعه اسلامی هستند و ما مسئولان باید تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم و جلب رضایت آنان به کار گیریم. امروز که مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی مواجه هستند، حل مشکلات باید دغدغه جدی مسئولان ما باشد و تحقق اقتصاد مقاومتی را در سایه جهش و جهاد تولید مدنظر قرار دهیم.

در عین حال جهاد تبیین باید مستمر باشد و علاوه بر خدمات و وظایفی که باید انجام دهیم و قدر اعتماد مردم و آرمان های جمهوری اسلامی ایران را بدانیم، باید شبانه روز به مردم خدمت کنیم. با ابزارهای رسانه ای و خلاقیت های مختلف دشمن را فریب دهید.خدمات به مردم و در جاهایی که موانعی وجود دارد، صادقانه و شفاف با مردم مطرح کنید و سعی کنید موانع را برطرف کنید، زیرا نشان دادن مردم در کجا مسئولان صادق هستند و سیاست مردمی دارد. به آنها فرصت خدمت بدهید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والامقام از حضور پرشور مردم مومن و انقلابی استان در راهپیمایی خودروی 31 بهمن صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و سعادت آنان را از خداوند منان مسئلت می نمایم. افتخار و موفقیت روزافزون .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا