فرهنگی

تمهیدات لازم برای حضوری شدن کلاس‌های درس فراهم شود

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، ابراهیم رحیمی در چهل و دومین جلسه دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از معاونین، مدیران اجرایی و اساتید استان خواست تا اقدامات لازم از جمله تزریق حداقل انجام شود. دو دوز واکسن، ایجاد حداقل یک اتاق قرنطینه در هر خوابگاه، تهویه مناسب کلاس‌ها، ضدعفونی سطوح و سرویس‌های بهداشتی برای حضور در کلاس‌های درس.

وی افزود: به دلیل بازگشایی دانشگاه و اسکان 700 دانشجو در خانه های مراقبت اجتماعی. دانش آموزانتعداد اتوبوس های دانشگاه از سه اتوبوس به پنج دستگاه افزایش یافت و هزینه های جابجایی دانشجویان از طریق اداره فرهنگی دانشجویی تعیین شد. بوفه سلف سرویس و دانشگاه فعال شد و تعاونی های مصرف کننده هیئت علمی و بوفه خدمات دانشجویی به طور جداگانه ایجاد شد. با تغییر روز تعطیل در واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی بروجن و فارسان از پنجشنبه به شنبه موافقت شد و در صورت نیاز حداقل یک نیرو در روز شنبه برای کارهای احتمالی در دانشگاه حضور داشته باشد.


بیشتر بخوانید:

جزییات حضور دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در گام دوم مسابقات کشوری


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه حدود رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی45 هسته و گروه در دانشگاه فعال هستند که ایده ها و شرکت ها در سایت ثبت شود و تمامی واحدهای استانی و پردیس لردگان حداقل یک استارتاپ راه اندازی کنند.

رحیمی اوایل اردیبهشت ماه سال جاری از راه اندازی مرکز کاریابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از طریق معاونت آموزشی و مهارتی دانشگاه خبر داد و ادامه داد: به منظور ادامه کارگاه ها. مهندسی سیستم تدابیر لازم اعم از امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی در دانشگاه اندیشیده شود.

وی افزود: سامانه منادا برای انتقال دانشجو فعال است و اگر دانشجویی نتواند به صورت حضوری اقدام کند یا بخواهد به دانشگاه محل سکونت خود منتقل شود باید درخواست خود را در سامانه ثبت کند. مربیان باید 72 ساعت قبل از شروع در آزمون هایی که باید به صورت استانی برگزار شود شرکت کنند امتحانات ارسال سوالات به دانشگاه

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا