استان ها

توانمندسازی و حرفه آموزی محکومان قشم با راه اندازی کارگاه صنایع دستی

اخبار ما/ هرمزگان مدیرعامل سازمان مناطق آزاد قشم گفت: مهارت آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی محکومان و زندانیان موضوعی است که با مشارکت خیرین مردمی و سایر دستگاه های دولتی و قوه قضائیه انجام می شود.

افشار فتح الهی در بازدید رئیس قاضی و دادستان قشم از بازداشتگاه قشم گفت: سازمان منطقه آزاد قشم در راستای رسالت مسئولیت اجتماعی خود از فعالیت های فرهنگی و آموزشی در راستای توانمندسازی محکومان حمایت می کند.

بر اساس فتح الهی; آموزش های ارائه شده به زندانیان ضمن جلوگیری از آسیب های اجتماعی می تواند برای آنها درآمد و منافع اقتصادی نیز ایجاد کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با ایجاد کارگاه تولید صنایع دستی کشم و انجام آموزش های لازم متناسب با مهارت آموزی و کسب درآمد و ترویج محصولات بومی در جزیره سسم می توان شرایط بازگشت را فراهم کرد. محکومین

بر اساس این گزارش، رضا صفایی رئیس قاضی قشم با قدردانی از حمایت های بی دریغ سازمان مناطق آزاد قشم گفت: با همکاری همه دستگاه ها می توان اقدامات مفیدی برای کاهش آسیب های اجتماعی انجام داد. .

وی ادامه داد: کارآفرینی در بین محکومان و زندانیان یکی از عواملی است که می تواند آسیب های اجتماعی را کاهش دهد و از اولویت های دستگاه قضایی در جزیره قشم است.

رئیس قاضی قشم در پایان گفت: امیدواریم با حمایت سازمان مناطق آزاد قشم و سایر دستگاه ها در آینده نزدیک با تکمیل و تجهیز زندان قشم شاهد آسیب های اجتماعی و بزهکاری در این جزیره باشیم. “

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا