جامعه

توان لجستیکی و نیروی انسانی اورژانس اجتماعی ارتقا می یابد

اخبار ما/ گیلان معاون رفاه اجتماعی وزیر رفاه از ایجاد تحولات مثبت در حوزه حمایت اجتماعی خبر داد و خاطرنشان کرد: به زودی شاهد ارتقای ظرفیت های لجستیکی و نیروی انسانی در اورژانس اجتماعی خواهیم بود.

محمد نصیری در مراسم معارفه مدیرکل جدید بهزیستی استان گیلان با تاکید بر توجه سازمان بهزیستی به چرخش نخبگان گفت: کار منسجم و تشکیلاتی در دستور کار سازمان بهزیستی قرار دارد.

وی استان گیلان را جزو اولین ها در حوزه اجتماعی و توانبخشی دانست و افزود: به همت گیلان مراکز نگهداری و توانبخشی بسیاری از سازمان بهزیستی ایجاد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بهزیستی، جایگاه پیشرو را امانتی دانست و تصریح کرد: مدیران باید متولیان خوبی برای این مسئولیت باشند.

نصیری سعادت را فرصتی برای خدمت به خاندان خدا دانست و اظهار داشت: خدمت به توانا و مددجو و رفع مشکلات آنان ختم به خیر و آیه مصداق است.

وی سپس از تحولات مثبت در حوزه فوریت های کمک های اجتماعی خبر داد و خاطرنشان کرد: به زودی شاهد ارتقای ظرفیت های لجستیکی و پرسنلی در امدادرسانی اورژانس اجتماعی خواهیم بود.

به گزارش اخبار ما، در این مراسم از زحمات حسین نحوی نژاد، سید مهدی خدمت بن دانا به عنوان مدیرعامل جدید بهزیستی گیلان معرفی شد.

در جمله سید مهدی آمده است:

با توجه به سیاست ها و رویکردهای سازمان مبنی بر تدوین اصول حمایت اجتماعی، توانمندسازی و خدمت رسانی پایدار و شرافتمندانه به اعضای جامعه هدف، حداکثر ظرفیت و ظرفیت کارکنان به منظور مدیریت بهینه امکانات موجود انتظار می رود. و ظرفیت ها، ابزارها و منابع انسانیت و بهره مندی از توان و حمایت همه متخصصان و کارکنان توانمند و ارزشمند برای نهادینه سازی، تقویت و توسعه اخلاق و رفتار حرفه ای و ارتقای رویکرد حرفه ای به مسائل با رعایت اصول عدالت، قانون و صداقت و مبارزه است. در برابر فساد

بهبود ظرفیت لجستیک و نیروی انسانی در مواقع اضطراری

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا