اقتصادی

توسعه ارتباطات سیار در اهواز با نصب ۸ سایت و دکل پرسرعت

اخبار ما/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول در شهرستان اهواز با نصب و راه‌اندازی ۸ دکل و سایت پرسرعت جدید خبرداد.

رحیم فلاح‌زاده در گفت و گو با اخبار ما اظهار کرد: در ادامه اجرای پروژه فاز ۹ توسعه شبکه ارتباطی همراه اول به منظور تقویت ارتباطات سیار برای بهره‌مندی مشترکین از خدمات مطلوب و با کیفیت و افزایش پوشش آنتن دهی و رفع نقاط کور در مناطق مختلف، سایت‌های پرسرعت همراه اول کوی دانش، خیابان‌های نیلوفر۲، دهبان، جانبازان ۲، میدان شیخ‌بها، بلوار شریعتی جنوبی، پارک میخک و شهرک الهیه اهواز با تکنولوژی از نوع نسل ۲، ۳ و ۴ و ۴.۵ نصب و راه‌اندازی شد.

وی افزود: عملیات نصب و راه‌اندازی این دکل و سایت‌های پرسرعت جدید همراه اول، با پیگیری و تلاش حوزه معاونت سیار مخابرات منطقه خوزستان و پس از طراحی، مکان‌یابی، تملک مکان و تامین بستر زیرساخت شبکه و تجهیزات فنی در شهر اهواز اجرایی شده است.  

فلاح‌زاده ادامه داد: با نصب و راه‌اندازی و وارد مدار شدن این سایت‌های پرسرعت شهری به شبکه گسترده همراه اول، کانال‌های ترافیکی شبکه همراه اول افزایش یافت که ضمن رفع نقاط کور در محدوده این سایت‌ها باعث تقویت شبکه و پایداری ارتباطات سیار شده و مشترکین در مناطق و اطراف این سایت‌ها از خدمات با کیفیت و تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالاتر از قبل بهره‌مند شدند.

وی یادآور شد: پروژه‌های توسعه‌ای ارتباطات مخابراتی از جمله توسعه شبکه همراه و اجرای نهضت جهادی فیبر مخابرات از جمله اقدامات مخابرات منطقه در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خوزستانی است که این پروژه‌ها همچنان در حال اجرا است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا