فرهنگی

تولدی در پنجاه‌وشش‌سالگی؛ شهره به مازیار

این اطلاعیه به سرعت در تمامی کانال های خبری و رسانه های کشور منتشر شد. چرا که او بازیگر محبوبی است و خبری که منتشر کرد ابعاد و عمق زیادی داشت.

تولد مازیجار لرستانی در آستانه 56 سالگی مصادف با خودشناسی جدید او بود، سفری شخصی که به واسطه شخصیت او به عرصه عمومی کشیده شد و واکنش های بسیاری را در پی داشت. او برای کنترل فضای مجازی صفحه ای با نام جدید و قبلی خود باز کرد تا بتواند مستقیما با مخاطبانش ارتباط برقرار کند.

مازیار شهره لرستانی درباره وضعیت شخصی خود به عنوان «ترنس» نوشت: ترنس ها چیز زیادی نمی خواهند، مثل بقیه یک زندگی معمولی، از سرزنش شدن خسته شده اند، گرفتار شرایطی شده اند که دستشان نبود. در فرش های باز اشک ریخت و از خدا کمک خواست.

تغییر وضعیت ترنس او ​​و یافتن جنسیت واقعی و برابر او بازتاب های زیادی در گزارش وضعیت این گروه از جامعه داشت. این اقدام او باعث شد تا تحلیل ها و گزارش های مربوط به موضوع ترنس ها و جامعه بیشتر شناخته شود. گزارش ها و مطالبی که سعی در تحلیل وضعیت این قشر از جامعه و تبیین شرایط سخت ترنس ها داشت.

ادامه یا عدم ادامه بازیگری مازیار لرستانی موضوع دیگر گفت وگوی این روزها بود. وی در یکی از پست های صفحه شخصی خود با انتشار فیلمی از بهبودی و درمان خود گفت: 56 سال با نام شهره لرستانی زندگی کردم و هنوز نامم در شناسنامه شهره است. اما طبق سنت و قانون از امروز زن نیستم، امیدوارم بتوانم دوباره در سایه بزرگان سینما به مردم کشورم خدمت کنم.»

وی در جدیدترین پست خود از مردم خواست که به اخبار جعلی و سایت های زیادی که با نام او در فضای مجازی راه اندازی شده است توجهی نکنند و فقط او را دنبال کنند.

اقدام مازیار لرستانی مانند سامان آریست که چهره ای شناخته شده در جامعه است می تواند به درک بهتر شرایط ترنس ها در جامعه کمک کند.

بیشتر بخوانید:

شهره لرستانی تغییر جنسیت داده اسم جدیدش چیست؟ / تصویر

توضیح مازیار لرستانی درباره اخبار جعلی را ببینید

ترنس کیست؟ از چگونگی تغییر هویت جنسی تا مشکلات اجتماعی برزخ بین جسم و روح

WHO تصویری جالب از کودکی شهره لرستانی و گروه پسرش

روایت مازیجار لرستانی از پوشیدن لباس و ظاهر مردانه در دوران شهرتش را ببینید

عکس شهره لرستانی با لباس نظامی و تلاش برای رفتن به جبهه

دکمه بازگشت به بالا