تندرستی

تولید قطعه پیش‌ساخته مقاوم بتن‌ در برابر خوردگی

حسین بهشتی نژاد در حاشیه مراسم ملی دومین گام دانشگاه آزاد اسلامی «عصر امید» در مصلای تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: در حال حاضر در سال 1380 در 2017 به 100 هزار تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه ما از چرخه کامل در فعالیت خود استفاده می کنیم، گفت: تولید قطعات پیش ساخته بادوام را برای تقویت پایه های شبکه های توزیع بهبود بخشیده ایم.

مدیرعامل شرکت دهر آروین ناب که زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیریند فعالیت می کند، پایه های شبکه های توزیع را آسیب پذیر دانست و گفت: با استفاده از قطعات پیش ساخته پایه های شبکه های توزیع را تقویت خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید:

تهیه کننده ای که با یک دست چند هندوانه می چیند!

انعقاد 10 قرارداد پژوهشی دانشگاه آزاد خراسان شمالی در رویداد عصر امید

طراحی، ساخت و تولید گریس های صنعتی خاص و پیچیده

انعقاد 7 تفاهم نامه دانشگاه آزاد لنجان از نمایشگاه عصر امید


بهشتی نژاد یادآور شد: در حوزه دیگری نیز خدمات دانش بنیان را فعال کرده ایم تا بتوانیم بحث پایش خوردگی، پایش سازه های آسیب دیده و پایش سازه های در معرض شرایط خوردگی را تکمیل کنیم.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از محصولات نانو افزودنی های چند منظوره بتن برای افزایش مقاومت به خوردگی و مقاومت فشاری بتن در بتن استفاده می شود و این ماده بر پایه مواد معدنی است که کانی های آن مختص خراسان جنوبی و منطقه نهبندان است.

آروین ناب مدیرعامل دهر توضیح داد: قطعات پیش ساخته بتنی نیز از فعالیت های جانبی این شرکت است و استفاده از محصولات ما باعث ایجاد بتن جامد و افزایش طول عمر سازه های بتنی به ویژه در مناطق دریایی و خورنده می شود.

بهشتی نژاد خاطرنشان کرد: ساخت و سازهای بتنی در صنعت برق و آب باعث بهبود و افزایش عمر ساختمان ها می شود.

به گزارش آنا، دومین گام از رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید»، ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های این دانشگاه در حوزه فناوری و نوآوری با هدف ارائه پلتفرم سالگرد استارت آپ ها این دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق از هشتم تا یازدهم هوردا 1401 در مصلای تهران برگزار شد.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا