استان ها

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان زمین‌شناسی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی به منظور مشارکت، تبادل نظر و بهره مندی از خدمات مشترک علمی، پژوهشی و فنی، تخصصی و تخصصی با سازمان زمین شناسی کشور تفاهم نامه همکاری امضا کرد. توسعه زمین شناسی و اکتشافات معدنی با سازمان تحقیقات زمین شناسی و مواد معدنی تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی به نمایندگی از محسن مرادی رئیس این دانشگاه و علیرضا شهیدی رئیس این سازمان برای پنج دوره منعقد شد. سال ها.

بر اساس این تفاهم نامه، سازمان زمین شناسی و تحقیقات معدنی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی در اجرای طرح های مشترک پژوهشی و کاربردی، استفاده متقابل از فرصت های علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر، بهینه سازی استفاده از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی طرفین مطابق با اجرای برنامه و پروژه های مشترک علوم زمین و کارهای تحقیقاتی.

پژوهشی و کاربردی در پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های معدن و زمین‌شناسی مورد نیاز سازمان با اولویت استفاده از شبکه‌های پژوهشی یکپارچه مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی (سامانه پایش دانشگاه)، ایجاد بستر مناسب برای بهره‌برداری از فرصت‌ها. و ظرفیت های پارک علم و فناوری، مراکز نوآوری و شرکت دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با فعالیت های پژوهشی کاربردی، همکاری مشترک با دانشگاه در زمینه پروژه ها و حمایت علمی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با موضوعات مرتبط با فعالیت های سازمان می باشد. سایر زمینه های همکاری در این تفاهم نامه.

انتهای پیام/4078/4121/

دکمه بازگشت به بالا