فرهنگی

جزییاتی از بلیت‌فروشی جشنواره تئاتر فجر در پیک ششم کرونا

مدیر روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با تاکید بر رعایت ظرفیت مجاز 30 درصدی در استفاده از سالن ها، از عدم فروش بلیت سالن های کوچک خبر داد.

به گزارش اخبار ما، وحید لک، مدیر روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات این جشنواره با اشاره به ستاد خبری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، نحوه استفاده حداکثری برگزارکنندگان این رویداد را برای رعایت شئونات بهداشتی تشریح کرد. ستاد ملی ویروس تاج.

وی ادامه داد: چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از امروز پنجشنبه 14 بهمن ماه به طور رسمی آغاز می شود و افتتاحیه بزرگ این رویداد در شهر تاریخی یزد با حضور بخشی از اهالی تئاتر و هنری و هنری جامعه برگزار می شود. مدیران فرهنگی». وی گفت: در این مراسم برگزیدگان مسابقه عکاسی، پوستر و نمایشنامه معرفی و از پنج پیشکسوت استان های خراسان رضوی، یزد، ایلام، سیستان و بلوچستان و تهران تجلیل می شود.

لاک افزود: افتتاح صفحه فروش چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که طبق برنامه ستاد جشنواره و اعلام رسمی از امروز پنجشنبه 14 بهمن ماه ساعت 12 برگزار می شود، حائز اهمیت است. از جشنواره وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 درصد از ظرفیت سالن ها در ستاد ملی کرونا استفاده می شود. این به این معنا نیست که همه این 30 درصد در سایت فروش بلیت قابل استفاده است و فرض کنیم در سالن های کوچک بلیت فروشی نخواهیم داشت و این فقط در سالن های بزرگ اتفاق می افتد.

وی با بیان اینکه چرا سالن های کوچک بلیت فروشی نخواهند داشت، گفت: به دلیل اینکه 30 درصد در سالن های کوچک عدد قابل توجهی نخواهد بود و باید این ظرفیت در اختیار هیئت داوران، هنرمندان تئاتر استانی و نمایندگان رسانه ها و در نتیجه تعداد باقی مانده قرار گیرد. لازم نیست برای فروش عرضه شود، علاوه بر این که اصولاً باید پروتکل های بهداشتی در سالن های کوچک به شدت رعایت شود.

مدیر اداره روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات دهه فجر اربعین ادامه داد: برخی از عزیزان در رسانه های مکتوب عنوان کردند که پروتکل های بهداشتی در جشنواره تئاتر فجر رعایت نمی شود و من از این تریبون برای اعلام ایام اربعین استفاده می کنم. نمایشگاه. “جشنواره بین المللی تئاتر تا” این لحظه هنوز به طور رسمی آغاز نشده است و انشالله اجرای صحنه ای، سایر اجراها، تئاتر رادیویی و اجرای خیابانی با رعایت کامل نکات بهداشتی از روز یکشنبه 15 بهمن ماه آغاز می شود. ”

وی افزود: روز جمعه 15 بهمن ماه انشالله شاهد افتتاحیه نمایشگاه عکس و پوستر و همچنین نمایشگاهی از مستندات چهلمین جشنواره تئاتر فجر خواهیم بود و از علاقمندان و علاقه مندانی که مایل به بازدید هستند دعوت به عمل می آوریم. نمایشگاه های فوق.” حضور در خانه هنرمندان ایران.”

وی با اشاره به اینکه ستاد جشنواره رسانه های خود را برای پخش آنلاین نمایش های ارائه شده در این رویداد در تریبون های اعلام شده آماده کرده است، افزود: چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به ما کمک خواهد کرد پخش آنلاین آثار از طریق تئاتر تلویزیون ایران.

وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره همزمان با افتتاحیه، تبلیغات محیطی شهری آغاز شد و این تبلیغات در منطقه 11 تهران و همچنین سایر نقاط شهر ادامه خواهد داشت و شاهد آن در لک در پایان گفت: جلوی تئاتر. و امیدواریم تا روز اول نمایش یعنی یکشنبه 15 بهمن ماه به طور کامل محقق شود. شهرداری تهران، منطقه 11، سازمان زیباسازی و همچنین رانندگان اتوبوس های شهری و همچنین اداره کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ما پیوستند.

انتهای پیام/

چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 14 تا 18 بهمن ماه به دبیری حسین مسافر آستانه در حال برگزاری است.

دکمه بازگشت به بالا