فرهنگی

جشنواره هنرهای تجسمی فجر در روزی آرام به انتها رسید

نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر روز شنبه 29 بهمن ماه در فضایی نسبتا محرمانه از سوی بازدیدکنندگان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی اخبار ما، چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از جمعه 15 بهمن ماه از ساعت 17 در محل موسسه فرهنگی هنری صبا به صورت همزمان در تهران و 30 استان کشور آغاز شد و پس از 15 روز امشب به کار خود پایان می دهد. . .

جشنواره هنرهای تجسمی آتش در یک روز آرام به پایان رسید

حوالی ظهر روز آخر تعداد زیادی بازدیدکننده داشت و موسسه فرهنگی هنری شبا فضای نسبتاً آرامی داشت که به نوبه خود می تواند تضمینی برای بازدیدکنندگان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و شیوع یک سویه جدید در کشور باشد. روزها.

در آخرین روز نمایشگاه، بازدیدکنندگان اغلب از آثار به نمایش گذاشته شده در طبقه اول در قسمت کیوریتور عکس می گرفتند. گویی هنر خلق تابلوهای خوشنویسی محمد احصایی مشتی از بازدیدکنندگان طبقه اول را به خود جذب کرده بود.

جشنواره هنرهای تجسمی آتش در یک روز آرام به پایان رسید

تصویر بخش کیوریتور در آخرین روز نمایشگاه

یکی از مواردی که باعث انتقاد برخی بازدیدکنندگان از این دوره از جشنواره شد، فضای تاریک لوله طلایی بود. این بخش که به نمایش آثار بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر اختصاص دارد، شامل آثاری از هنرمندان مختلف از رشته‌های مختلف است.

اما یکی از بازدیدکنندگان که به تنهایی از نمایشگاه بازدید کرده است به اخبار ما گفت: فضای تاریک این طبقه را خیلی دوست داشتم. به نظر من نور کم در نمایش جذاب است.»

او که در زمینه خوشنویسی فعالیت می کند، ادامه داد: بخش خوشنویسی و کار کیوریتور بیشتر جذب من شد.

جشنواره هنرهای تجسمی آتش در یک روز آرام به پایان رسید

اگرچه چهاردهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی آتش به دلیل دو برابر شدن هیئت داوران مورد انتقاد قرار گرفت، اما همزمان تعداد شرکت کنندگان و آثار به نمایش گذاشته شده نسبت به دوره های قبل افزایش یافت و اضافه شدن بخش هنری جدید هوای تازه ای به نمایشگاه داد.

به گزارش اخبار ما، نمایشگاه آثار چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر امروز رسما به کار خود پایان می دهد و هنوز خبری از تمدید این نمایشگاه نیست.

اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی فجر کمی بعد از اسفندماه برگزار می شود.

جشنواره هنرهای تجسمی آتش در یک روز آرام به پایان رسید

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا