تندرستی

جشن واگذاری سهام سرخابی‌ها/ آجرلو: قدم بعدی حق پخش تلویزیونی است

مراسم فداکاری با حضور مسئولان ورزشی و پیشکسوتان فوتبال در هتل المپیک برگزار شد.

به گزارش اخبار ما، جشن ملی واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس به شهروندان با حضور مسئولان ورزش، سازمان خصوصی سازی و پیشکسوتان فوتبال در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این مراسم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد، حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مصطفی ایرلو مدیرعامل باشگاه استقلال و پیشکسوتان متعدد حضور داشتند. که محمود خوردبین، حسین کلانی، مهدی امیرآبادی، علیرضا اکبرپور، محمد مومنی، خسرو حیدری، سپهر حیدری، علیرضا امامی فر و … هستند.

گذشت آن روزها که همه چیز در استقلال و پرسپولیس اتفاق می افتاد

در ابتدای این مراسم و پس از بزرگداشت روز مبارز، حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: خوشحالم که شروع قطاری را که یک متخصص خوب اداره می شود جشن می گیرم. ورزش در فوتبال.» این شادی اگر به درستی ادامه یابد و در توقف های بعدی موفق شود و به ایده آل مطلوب برسد، دو چندان می شود.

وی افزود: اتفاقاً در چند ماه اخیر خدمت بزرگوارانی در دولت مردمی بودم که نسبت به مدیریت صحیح بنگاه های دولتی حساس هستند. این موضوع نه تنها در ورزش، بلکه در همه زمینه ها از اهمیت حیاتی برخوردار است. از 100 سال پیش که طعم سود بی زحمت در قالب اقتصاد نفتی به زبان دولت ها درآمد، فرصت سازی و ثروت نیروی کار بی زحمت شکل گرفت. متأسفانه دولتی که بر الماس و گنج می خوابد از گنج مردم به درستی استفاده نمی کند.

قربان زاده خاطرنشان کرد: هیچ کشوری اگر ثروت و ارزش آفرینی نکند آباد نمی شود. این آغاز این سفر طولانی خواهد بود. متأسفانه بیش از آنچه بود در این تیم دیده شدم، در حالی که اتفاقی افتاد که مثل 8 سال دفاع مقدس و الگوهای مدیریتی به ما داد و همه دست به دست هم دادند تا به نقطه مطلوب برسیم. اگر منیت وجود داشت اصلاً به این نقطه نمی رسیدیم. روزی که به مطب دکتر رسیدم. سجادیجه متوجه شدم که برخلاف سایر وزارتخانه ها مانند صمت، نفت و کشاورزی که با آنها چالش واگذاری و شفافیت را داریم، بدون دغدغه فقط پرسید که چه باید کرد؟ در این مورد وزارت ورزش تسهیل کننده اصلی این روند بود. پس از تقریبا یک ساعت خدمت به رئیس جمهور و دیگران. خاندوزی، نگرانی هایی وجود داشت که زاغی ها را به دست انسان ها بسپارند. این اتحاد بین وزرا و دو باشگاه ایجاد شد که با هم متحد شدند و به عنوان یک گروه واحد عمل کردند تا این اتفاق مبارک رخ دهد.

قربان زاده با بیان هماهنگی در زمینه انتقال قانونی و صحیح سرخابی ها طی سه ماه گذشته گفت: این اتفاق شبانه روزی رخ داده است. در حال حاضر 800 صفحه گزارش از کلیه اسناد مالی در معرض دید مردم و علاقمندان قرار دارد. پذیرش تا 30 روز طول می کشد. برخی افراد این را با نسخه اولیه اشتباه می گیرند زیرا ویرایش اولیه در یک روز انجام می شود. بیشترین تعداد بیمه گذاران قبلا 151 هزار نفر بود و امروز 250 هزار نفر برای پرسپولیس و 210 هزار نفر برای استقلال با وجود حرکات تخریبی درخواست داده اند.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: هیات مدیره دو باشگاه باید بدانند فضایی که همه چیز در آن رخ داده تمام شده است و اکنون تمام اتفاقات باشگاه زیر ذره بین مردم و سهامداران است و این اتفاق باید برای همه ورزش و فوتبال “این شروع یک تحول در دو باشگاه است. شفافیت اگر به درد بخورد درمان دارد. مشتاقم مدیریت درست را در این باشگاه ها ببینم. دو باشگاه.

بعد از فروش سهام نوبت به حق پخش تلویزیونی می رسد

مصطفی ایرلو در جشن واگذاری سهام سرخابی ها به مردم گفت: خوشحالم که امروز شاهد تحقق یکی از وعده های مهم در ورزش حرفه ای و آغاز روند خصوصی سازی دو باشگاه پرطرفدار هستیم. ” وی ادامه داد: از ابتدای حضورم در باشگاه استقلال در 3 حوزه به دنبال پیشرفت بوده‌ام که از نظر اقتصادی جدای از کسب درآمد، خروج از اقتصاد دولتی و ایجاد یک برند عالی استقلال و محبوبیت در بین هواداران یکی از بهترین‌های ما بوده است. اهداف مهم

وی افزود: در عرصه ورزش تلاش می کنیم به مقام قهرمانی برسیم. در بخش ساخت و ساز اهداف کوتاه مدت و بلندمدت تعیین کرده ایم. خصوصی سازی استقلال چرخشی به سمت حرفه ای شدن و غنی سازی است و نقطه عطفی برای این باشگاه خواهد بود. با تضمین حقوق پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی و فروش محصولات برای هر باشگاه، در خصوصی سازی موفق شوید. رواج اقتصاد در هر حوزه ای منجر به رشد اقتصادی می شود و چه گزینه ای بهتر از محبوبیت برندهای محبوب؟

ایرلو خاطرنشان کرد: روند خصوصی سازی ورزش حرفه ای و مشارکت مردمی می تواند الگوی متفاوتی برای اقتصاد کشور باشد. ورود این برندها به بورس نشان‌دهنده توجه بی‌سابقه‌ای به ورزش حرفه‌ای و اقتصاد خواهد بود و اگر این روند به درستی محقق شود، بی‌شک الگوی متفاوتی از مشارکت موفق سرمایه‌های مردمی در اقتصاد را نشان می‌دهد. .

وی افزود: در ابتدای راه هستیم و این روند با حمایت جدی مسئولان به ویژه دولت، مجلس و قوه قضائیه، صدا و سیما و تصویب قوانین لازم محقق خواهد شد. ادامه این روند و تجمیع درآمدهای قانونی پایدار از جمله حقوق پخش تلویزیونی، کپی رایت و تبلیغات محیطی کمک شایانی به تحقق اهداف دو باشگاه خواهد کرد. دكتر خاندوزي، دكتر رحيمي، دكتر سجادي، دكتر قربانزاده و دكتر فدايي كه همراه ما بودند. ما در ابتداي راه هستيم و براي رفتن به اين مسير نيازمند حمايت مسوولان هستيم.

ادامه دارد…

دکمه بازگشت به بالا