تندرستی

حاتمی دوباره مچ شاهین‌طبع را خواباند

بسکتبالیست های شهرداری گرگان با دومین پیروزی مقابل شیمیدر به فینال سوپرلیگ راه یافتند.

به گزارش اخبار ما، تیم های شیمیدر قم و شهرداری گرگان امشب (شنبه 19 فروردین 1401) در دومین بازی خود از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 85 بر 84 به سود شاگردان مهران خاتمی به پایان رسید.

در نیمه اول که به میزبانی سالن آزادی برگزار شد، دو تیم در مجموع با نتیجه 28 بر 28 با احتیاط به رختکن رفتند. کوارتر اول این دیدار با نتیجه 10 بر 12 به سود شهرداری به پایان رسید و در کوارتر دوم شیمیدان قم با نتیجه 16 بر 18 به برتری رسید.

در نیمه دوم بازی نزدیک دو تیم ادامه داشت اما تیم شهرداری گرگان در کوارتر سوم با نتیجه 19 بر 19 توسط محمد جمشیدی و سجاد پازدفه به برتری رسید. در کوارتر چهارم اما شاگردان شیمیدار کوما با درخشش «بایکس» با نتیجه 26 بر 28 جشن گرفتند و در نهایت دو تیم با نتیجه 75 بر 75 به تساوی رسیدند. نیمه دوم و در وقت اضافه بازی می شود.

شاگردان مهران خاتمی در ابتدای وقت اضافه باز هم با پتی عالی پیروز شدند و با نتیجه 8 بر 9 پذیرفتند تا در مجموع با نتیجه 85 بر 84 پیروز شوند.

دیدارهای نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران در قالب سه برد از پنج دیدار برگزار می شود و هر تیمی که سه بار حریف خود را شکست دهد راهی فینال می شود. بدین ترتیب دیدار نیمه نهایی این دو تیم دو بر صفر به سود شهرداری گرگان رقم خورد تا شاگردان خاتمی تنها با یک پیروزی بیشتر راهی فینال شوند.

نهایت

دکمه بازگشت به بالا