تندرستی

حدادی‌فر در سودای بازگشت/ خداحافظی عقب افتاد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا، فصل گذشته بازی های زیادی انجام نشد. حدادی فر به ذوب آهن بازیکن فولادشهر فحش داد آوار خوشحالی مدیون فوتبال دوست اصفهانی بود مخصوصا ذوب آهن.

پس از تمدید قرارداد، ادعاهای متعددی مبنی بر قطع رابطه حدادی فر و ذوب آهن مطرح شد که مدیران باشگاه بارها آن را تکذیب کردند تا اینکه خود حدادی فر پایان این ماجرای چند دهه ای را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرد.

پس از این خداحافظی عجیب و تلخ، باشگاه ذوب آهن مدعی شد که حدادی فر خودش می خواهد خداحافظی کند و شرایط برای حضور او در تیم فوتبال ذوب آهن مهیا است و سپاهان باید از فوتبال خداحافظی کند.

او پیش از این بر اساس مشاهدات مهرا مهدی تارتار به هواداران ذوب آهنی قول بازگشت حدادی فر را داده بود. ر “تو بیرون آوردی.”

امروز صبح بود مصاحبه به گزارش رسانه ورزش، حدادی فر گفت: از مسئولان تشکر می کنم که در این مدت برای حل مشکل من تلاش کردند اما تصمیم گرفتم در این شرایط کنار تیم نباشم. و من فکر می کنم با توجه به این تصمیم بهتر است.

استفاده از عبارت «در این شرایط کنار تیم نخواهیم بود» نشان می دهد که هنوز احتمال بازگشت حدادی فر به ذوب آهن وجود دارد، در حالی که در ادامه این مصاحبه قاسم اصفهانی ها مثل «کاش بود» خداحافظی می کند. مراسمی برای «خداحافظی کنم، با هواداران باشم.» جمله ای که اگر استفاده شود نشان می دهد که حدادی فر برای بازگشت برنامه دارد.

با این حال سوال بزرگ در صورت بازگشت حدادی فر این است که او به عنوان بازیکن یا کادر فنی در کنار تیم باشد که به نظر می رسد در جدایی او بی تاثیر نبوده است.

همچنین نمی توان از مصاحبه مسعود ابراهیم زاده در پایان بازی استقلال و ذوب آهن که حدادی فر کاپیتان فعلی ذوب آهن به عنوان “مالک باشگاه ذوب آهن” معرفی می شود، صرف نظر کرد.

همچنین باشگاه ذوب آهن در خصوص زمان خداحافظی حدادی فر بیانیه وی گفت: با وجود هماهنگی های انجام شده قیمت بین ذوب آهن اصفهان و سازمان لیگ فوتبال در خصوص مراسم خداحافظی قاسم حدادی فر بازیکن ارزشمند تیم فوتبال ذوب آهن در دیدار ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه سپاهان در لیگ باشگاه های کشور؛ «قاسم حدادی فر در مذاکره با علیرضا احسانی، معاون فنی و ورزشی باشگاه، درخواست کرد این مراسم در زمان دیگری که شرایط حضور تماشاگران و هواداران در ورزشگاه فراهم باشد، برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا