تندرستی

حرص جذاب «اسکوچیچ» برای سه امتیاز پس از صعود به جام جهانی!

بر اساس گزارش ها شفاف، تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی مقابل عراق با نتیجه یک بر صفر پیروز شد 2022 او موفق شد با کسب 19 امتیاز صعود خود را در مسابقات جهانی فوتبال جشن بگیرد.

تیم ملی فوتبال ایران پس از این برد به کار خود ادامه خواهد داد تا شاگردان دراگان اسکوچیچ برای دیدار روز سه شنبه هفته جاری مقابل امارات آماده شوند.

منتخب تیم ملی ایران نام خود را به عنوان پنجمین منتخب راهیابی به جام جهانی در تاریخ فوتبال ملی کشور ثبت کرد تا نشان دهد راه رسیدن به مهمترین مسابقات فوتبال جهان همیشه سخت و پر حاشیه نخواهد بود. .

ماموریت غیرممکن اسکوچیچ به سریع ترین راه صعود به جام جهانی برای تیم ملی ایران تبدیل شده است چرا که او و دستیارانش قصد دارند در رنکینگ جهانی فیفا عملکرد خوبی داشته باشند.

از این رو اسکوچیچ قصد دارد تیمش را برای دیدار با امارات آماده کند. نتایج این مسابقات تاثیر زیادی در رنکینگ جهانی دارد و شاگردان اسکوچیچ می توانند شانس خود را برای مسیر بهتر در رقابت های جهانی افزایش دهند. 2022 اجرا کن.

حضور تیم ملی ایران در قرعه کشی مرحله دوم جام جهانی قطر 12. فروردین 1401 قطر بسیار ضعیف به نظر می رسد زیرا تیم های اروپایی مانند ایتالیا، پرتغال، سوئد، ولز و سایر تیم ها مانند آمریکا، مکزیک، کلمبیا، اروگوئه و سنگال در آخرین رده بندی فیفا جایگاه بهتری دارند و همچنین از موقعیت خوبی برخوردار هستند. . آنها در جام جهانی فرصت دارند.

حالا اسکوچیچ برای یک ماموریت غیرممکن دیگر آستین ها را بالا زده تا شانس یوزه ایرانی برای حضور در دومین قرعه کشی را افزایش دهد.

تیم ملی ایران در حال حاضر شانس بسیار خوبی برای ماندن در دور سوم مانند جام جهانی دارد 2018 اما حضور در این دیگ نمی تواند تضمینی برای موفقیت احتمالی تیم ملی باشد.

دکمه بازگشت به بالا