فرهنگی

حضور ۲۰۰ دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طرح «حامیم»

به گزارش خبرنگار گروه آنا از خبرگزاری استان شهرکرد، ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در ضیافت اندیشه دانشجویی این دانشگاه اعلام کرد که همزمان با عید سعید فطر غدیرخم ضیافت اندیشه دانشجویی با عنوان «.من حمایت می کنمآغاز شده و این طرح با حضور 200 دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به مدت یک هفته در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار می شود.

وی یکی از اهداف طرح ضیافت اندیشه دانشجویی را تقویت اجرای فعالیت های موثر در بین دانش آموزان عنوان کرد و اظهار داشت: علاوه بر این طرح، اهداف فرعی دیگری نیز وجود دارد که از دغدغه های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: مقام معظم رهبری در بخشهای مختلف بیانیه گام دوم انقلاب به نخبگان، دانشجویان و جوانان توجه ویژه ای داشتند که نیازمند توانمندسازی در عرصه های مختلف هستند.

حضور 200 دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طرح

رحیمی با تاکید بر اینکه ارتباطات اجتماعی و فعالیت های گروهی دانشجویان باید از دانشگاه آغاز شود، افزود: تقویت فن بیان، روابط اجتماعی، روابط عمومی، افزایش اعتماد به نفس و مطالبه گری از اهداف این طرح است.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و دبیر اجرایی طرح ضیافت اندیشه دانشجویی گفت: در طرح «حمیم» دانش آموزان در طول هفته مهارت های لازم را در زمینه های مختلف آموزشی، شناختی کسب می کنند. و برنامه های تفریحی و ورزشی.

حجت الاسلام رضا قاسمی نژاد افزود: هدف از برگزاری این دوره توانمندسازی و تربیت نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است. دانشجویان پس از گذراندن آموزش های لازم می توانند از ابتدای سال نقش فرماندهان جنگ نرم را در دانشگاه ها ایفا کنند. آنلاین و به عنوان نخبگان انقلابی آنچه در میدان عمل لازم است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های چهارمحال و بختیاری همچنین گفت: اندیشکده های غربی معتقد به تقسیم سه گانه «ملت بدون امام خطرناک نیست»، «امام بدون ملت قدرت و قوام ندارد» و یک ملت نمی تواند با ملت شکست بخورد».

حضور 200 دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طرح

حجت الاسلام صافی شلمزاری با اشاره به اینکه غربی ها در رابطه با جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی می کنند و در صدد ایجاد قیام هستند، افزود: برای ایجاد فاصله بین امت و امام، هدف خود را هدف قرار می دهند. نقطه اتصال امام و مردم.

وی گفت: در سال 1387 محل ملاقات نخبگان و مردم با ولایت را هدف قرار دادند و حماسه 18 آذر را ایجاد کردند.

به گفته نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری؛ در پروژه «حمیم» حلقه های میانی باید ارتباط بین مردم و ولایت را سامان دهند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا