تندرستی

حمایت فدراسیون فوتبال از تیم ملی بانوان فوق العاده استایراندوست: حمایت فدراسیون فوتبال از تیم ملی بانوان استثنایی است

مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان می گوید امیدوارم بازیکنان با عملکرد مناسب خود در مسابقات جام ملت های آسیا نتایج قابل قبولی کسب کنند و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم.


به گزارش اخبار ما؛ نصرت ایراندوست درباره عملکرد فدراسیون فوتبال از تیم ملی فوتبال خانم ها گفتند: تیم ملی فوتبال بانوان اردیبهشت امسال و در این 8 ماه شکل گرفت فدراسیون او حمایت های لازم را از تیم ملی فوتبال بانوان انجام داد. من او را تحسین نمی کنم، از او حمایت می کنم تیم فوتبال بانوان با ارائه پرواز اختصاصی و لباس فرم و مناسب نشان از عملکرد خوب فدراسیون فعلی دارد و جا دارد از زحمات بنده عزیز بخاطر حمایت های ویژه بانوان تشکر و قدردانی نمایم.

وی در مورد شرایط بازیکنان نیز گفت: شرایط تیم ملی با نگرش خوب است. مسابقات لیگ برتر بانوان، افزایش آمادگی و هماهنگی بازیکنان. در همین راستا مدیران و کادر فنی باشگاه ها لیگ برتر از همکاری بانوان با تیم ملی بانوان تشکر می کنم. انشاالله به زودی نتیجه این همکاری را با بازیکن سازی خواهیم دید.

مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان در پایان خاطرنشان کرد: از سال 74 با فدراسیون فوتبال همکاری می کنم، توجهی که انجمن عزیز به تیم ملی بانوان دارد در فدراسیون های قبلی مورد توجه قرار نگرفته است. بازیکنان این تفاوت ها را دیدند و برای تیم ملی زحمت کشیدند. امیدوارم بازیکنان با عملکرد خوب خود نتایج قابل قبولی در مسابقات کسب کنند جام ملت های آسیا کسب درآمد کنید و سالگرد پیروزی را ارسال کنید انقلاب اسلام بیایید صعودمان را جشن بگیریم.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا