تندرستی

حمله نکونام به عرب براقی: او یک داور ضعیف است!

سرمربی تیم فوتبال خوزستان گفت: آقای عرب براقی داور ضعیفی است مخصوصا برای تیم هایی که می خواهند فوتبال بازی کنند و سرعت بازی را بالا ببرند اما برای تیمی که می خواهد وقت تلف کند این داور فوق العاده است.

به گزارش اخبار ما، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان که امشب با تساوی به پایان رسید، گفت: در هوای گرم تمرین کردیم و می دانستم حریف بازی نزدیکی را انجام خواهد داد. می دانستیم که صنعت نفت برای حداقل امتیاز می آید. من این سال ها فوتبال نفت آبادان را زیاد دیده ام. به نظر من بازی امشب یک طرفه ترین بازی ای بود که در این چند سال از نفتا دیدم.

وی ادامه داد: تیم من کاملا روی بازی متمرکز بود و حتی اگر دروازه بان هم نداشتیم اتفاق خاصی نمی افتاد. شاید در شش هفت دقیقه ابتدایی نیمه اول حریف کمی در زمین ما می ماند اما در بقیه دقایق اگر دروازه بان نداشتیم اتفاق خاصی نمی افتاد. به غیر از اتلاف وقت کرن و به خواب رفتن بازی، اتفاق دیگری از طرف مقابل نیفتاد.

فولاد سرمربی تیم فوتبال ادامه داد: سعی کردیم سرعت بازی را بالا ببریم و در همان ابتدای بازی به داور گفتم که این ترفند صنعت نفت است و هر 5 دقیقه یک بازیکن آنها روی زمین می افتد تا بازی ما تمام شود. تمام شده و تیم در دقایق 25 و 35 کارت می گیرد، مشخص است که او برنامه دارد. اینکه از دقیقه 80 به بعد داورها به دروازه بان حریف کارت می دهند یعنی می خواهند بازی را کنترل کنند و من به داوران گفتم در ابتدای بازی به شما گفتم از دقیقه 80 به بعد کارت می دهید. . با اینکه به پدر آقای عرب براقی داور این مسابقه وفادار هستیم و از دوستان خوب ماست اما داور ضعیفی است. دو سال پیش ما را به نساجی باخت و سه سال پیش هم به نفت آبادان باخت. به نظر من او قاضی ضعیفی است. در هر صورت، این داور برای تیمی که می خواهد فوتبال را بخواباند عالی است. لطفا این کارها را با تیم ما انجام ندهید. ما کمی فوتبال بازی کردیم و بازی های ملی برای ما سخت است. این قضاوت برای ما سخت است. اعتقاد شخصی من این است که برای مسابقات تیم های خوزستانی و حتی تیم های شمالی باید از بهترین داوران استفاده کرد. چه اشکالی دارد که داوران جوان و گمنام داشته باشیم؟ حالا فهمیدم چرا نام آقای اصفهانیان از لیست داوران حذف شد. به هر حال آقای عرب براغی داور ضعیفی است مخصوصا برای تیم هایی که می خواهند فوتبال بازی کنند و سرعت بازی را بالا ببرند اما برای تیمی که می خواهد وقت تلف کند این داور فوق العاده است. امروز چند دقیقه بازی مفید داشتیم، حداقل 7 دقیقه دروازه بان حریف داشت وقت تلف می کرد و بعد ناگهان دیدیم سه بازیکن حریف روی زمین افتادند. البته من به سیستم نفت آبادان احترام می گذارم و عیبی ندارد و تیم ما باید آنقدر خوب باشد که از عهده این شرایط برآید اما قضاوت بازی با این مدل خواب است. مثل دربی تهران که داور سوت می زند تا همه خوشحال ورزشگاه را ترک کنند و نه خونی بیاید و نه کسی ناراحت شود و نظر آقای عرب براقی هم همین بود.

نکونام گفت: “من واقعاً چیزهایی را در تیمم دیده ام که به آنها امیدوار هستم.” ما تیم خیلی خوبی داریم و مشکلی نداریم که در هفته اول به تساوی رسیدیم، مشکل اصلی ما این است که باشگاه نتوانسته پاتوسی و کولیبالی را زودتر به تهران بیاورد و من به این موضوع حسودی کردم و دیدید که آنها هستند. حتی امروز هم آماده نیست وریا غفوری دیر به تیم ما اضافه شد و آماده نبود و اشکان دژاگه هم همینطور. اگر مردم ما آماده باشند، تیم بزرگی هستیم. ضمن اینکه باشگاه نتوانست آرش رضاوند را حفظ کند و متاسفانه فرشید اسماعیلی هم مصدوم شد. مطمئنا تیم ما قابل احترام و خوب است. من با خودم صادق هستم و تیمم شرایطی را دارد که انشالله امسال بتوانیم به اتفاق بزرگی دست پیدا کنیم. البته باید سخت کار کنیم و زود آماده شویم و بتوانیم از همه بازیکنان و پتانسیل خود استفاده کنیم.

مربی فوتبال خوزستان درباره ارتقای سطح کیفی تیم فوتبال نسبت به فصل قبل و اینکه آیا فکر می کند تیمش به مهاجم نیاز دارد، گفت: ما در خط حمله مشکلی نداریم و مشکل ما در آماده سازی است. تیم. من تغییرات در تیمم را خیلی دوست ندارم، اما آیا واقعا پاتوسی همان پاتوسی است؟ نه، اما پهلوان آماده بود. اگر نیاز به جذب بازیکن جدید داشته باشیم در نیم فصل این کار را انجام می دهیم و فعلا به دنبال جذب بازیکنی برای جایگزینی آرش رضوند هستیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا