تندرستی

خط و نشان کشیدن مهدوی‌کیا برای تیم میزبان

به گزارش شفاف، مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم فوتبال امید پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل لبنان در مرحله مقدماتی آسیا، گفت: فکر می کنم خیلی خوب بازی کردیم و بازی را از ابتدا خوب شروع کردیم و خوب بودیم. توانستیم در کوارتر اول سه گل به ثمر برسانیم. “بیایید بازی کنیم. همانطور که انتظار می رفت، در کوارتر اول یک گل به ثمر رساندیم. پس از آن بازی فوق العاده ای داشتیم. در نیمه دوم به دنبال گل دیگری بودیم که یک پنالتی دیگر را از دست دادیم. در نهایت به گل دوم رسیدیم و هدف ما سه امتیاز برای رسیدن به این هدف بود.

سرمربی تیم ملی امید درباره عملکرد تیمش گفت: از تیمم راضی هستم. ما خیلی خوب بازی کردیم. هر دو نیمه را کنترل کردیم. بیشتر بازی در اختیار ما بود. خوب بازی کردیم و مالکیت توپ خوبی داشتیم. در نهایت هدف ما سه امتیازی بود که به دست آوردیم.

او درباره آخرین بازی تیمش مقابل تاجیکستان گفت: فکر می‌کنم بازی بسیار خوبی خواهد بود زیرا تاجیکستان تیم خوبی است. ما قطعا می خواهیم تاجیکستان را شکست دهیم. فکر می کنم بازی خوبی خواهد بود زیرا تاجیکستان بازیکنان خوبی دارد. امیدواریم آن بازی را هم ببریم.

تیم ملی فوتبال امید ایران در دومین دیدار مقدماتی قهرمانی آسیا با نتیجه دو بر صفر لبنان را شکست داد و همچنان در گروه B آسیا به صدرنشینی ادامه داد.

شاگردان مهدی مهدوی کیجا با این پیروزی پس از دو بازی 6 امتیازی شدند و در آستانه صعود به مرحله بعدی مسابقات قرار گرفتند.

تیم ملی در بازی اول نپال را با 4 گل شکست داد. این تیم در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا که یکشنبه 8 آبان ماه در ورزشگاه دوشنبه برگزار می شود به مصاف تاجیکستان می رود.

این مسابقات در 11 گروه و با حضور 11 تیم برتر به همراه “4 تیم اول دو تیم” و ازبکستان (میزبان) برگزار می شود که در خرداد 1401 در فینال مسابقات به مصاف هم خواهند رفت.

برنامه دیدارهای باقی مانده تیم ملی امید به شرح زیر است:

یکشنبه 30 نوامبر

لبنان – نپال / ساعت 16:00 به وقت محلی (14:30 تهران) – ورزشگاه دوشنبه

ایران – تاجیکستان / ساعت 19:00 به وقت محلی (17:30 تهران) – ورزشگاه دوشنبه

دکمه بازگشت به بالا