جامعه

داریوش کاردان و اجرای یک برنامه انگیزشی در تلویزیون

تهیه کننده و کارگردان برنامه «تک» با تاکید بر اینکه برنامه اش همیشه به روحیه قوی اشاره دارد، از تصویربرداری سریال جدید نوروزی خبر داد.

به گزارش اخبار ما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، چندی پیش برنامه ای با عنوان «انگور» با رویکردی سرشار از امید و ارائه ایده های موفق از شبکه دوم سیما پخش شد. این برنامه تلویزیونی توسط داریوش کاردان اجرا می شود.

این برنامه در 26 قسمت 50 دقیقه ای با موضوع پرداختن به سبک زندگی ایرانی-اسلامی تهیه و تولید شده است که تجربیات و سخنان افراد موفق کشورمان در عرصه هنر، پزشکی، اجتماعی و … را ارائه می کند. خود را بیان کنند تا افراد دارای مشکل نیز موانعی را که این افراد در راه رسیدن به جایگاه فعلی خود با آن روبرو بوده اند درک کنند.

مریم السادات نوابی نژاد تهیه کننده برنامه تک در توضیح این برنامه گفت: در یک برنامه تلویزیونی با محتوای سخنرانی امید و انگیزه (تدکس) منظورم در واقع داستان افرادی بود که از نقطه معینی عبور کرد و با وجود سختی ها و ناملایمات به اوج موفقیت رسید.

وی خاطرنشان کرد: بعد از برنامه «فالینگ ماه» در شبکه دو سیما، محرم و صفر با موضوع داستان های اجتماعی، این ایده به ذهنم رسید که برنامه ای بسازم که TEDx آن را از افراد موفق مخابره کند. شنیدن راه حل ها و کارهایی که آنها برای رفاه خود انجام دادند نیز یکی از اهداف کلیدی من بود.

کارگردان برنامه «تک» همچنین تصریح کرد: ممکن است برخی از جوانان امروز به دنبال بهانه ای برای قبول مسئولیت و قرار دادن کاستی در شرایط موجود باشند، اما در این برنامه داستان زندگی جوانانی را می شنوند که برای رسیدن به خواسته های خود موانعی دارند. اهداف اهداف و آرمان‌ها.» با زبانی ساده و صمیمی، داستان موفقیت‌ها و شکست‌هایشان برای بینندگان آموزنده است.

وی ادامه داد: هدف «تاکا» علاوه بر دعوت از افراد موفق در عرصه های مختلف، تأکید بر روحیه قوی و پشتکار آنها، هدایت نویسندگان مهم به شنیدن لحظات مهم و تعیین کننده از زبان خودشان است. در واقع تاک به معنای عروج، رشد و برجستگی است.

نوابی نژاد همچنین تاکید کرد: در هر قسمت از برنامه دو میهمان داریم که به همراه داریوشا کاردان از مجریان پیشکسوت تلویزیون به روایت زندگی خود می پردازند و در بسیاری از موارد برخی باورهای غلط را اصلاح می کنند. به عنوان مثال، در بخشی از برنامه از یک راهنمای تور دعوت کردیم تا نحوه صحیح سفر را از او بشنویم. چگونه با هزینه کم مکان هایی را برای سفر خود انتخاب و مدیریت کنیم و راهکارهایی ارائه کنیم که بتواند اهمیت سفر را به بسیاری از ما یادآوری کند.

وی ادامه داد: در واقع الگوبرداری از افراد موفق راه را به ما نشان می دهد و با شنیدن داستان زندگی چنین افرادی هرکسی می تواند برداشت های متفاوتی داشته باشد و راه خود را پیدا کند.

نوابی نژاد همچنین از تدارک ویژه برنامه «تاک» برای نوروز خبر داد و گفت: مهمانان برنامه در ویژه برنامه نوروز 1401 سخنرانی هایی سرشار از امید برگزار می کنند و متناسب با حال و هوای نوروز با آنها معاشرت می کنند.

به گزارش اخبار ما، برنامه «تک» کاری از گروه خانواده شبکه دوسیم به تهیه کنندگی مریم السادات نوابی نژاد و اجرای داریوش کاردان است. تاک چهارشنبه ساعت 23:30 از شبکه دو پخش می شود.

داریوش کاردان و اجرای برنامه انگیزشی در تلویزیون

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا