تندرستی

دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند میزبان خانواده شهید گمنام شناسایی‌شده

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، با همت اداره امور شاهد و ایثارگران و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی، هماهنگی انجام شد. جلسه استقبال از خانواده ها برگزار شد. شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تازه شناسایی شده بیریند با حضور مسئولان بنیاد شهید، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، ارتش جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. (ادامه مطلب)

رئیس دانشگاه آزاد خراسان جنوبی در نشست هماهنگی استقبال از خانواده یک شهید گمنام تازه شناسایی شده دانشگاه آزاد بیرجندوی شناسایی یکی از شهدای گرانقدر گمنام مدفون در معبد شهدای این دانشگاه را اقدامی ارزشمند فرهنگی، معرفتی و بصیرتی عنوان کرد و گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ماست است.

سید حسن هاشمی از اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و بنیاد شهید استان و کسانی که برای برگزاری مراسم باشکوه و ارزشمند استقبال از خانواده این شهید گرانقدر به استان خراسان جنوبی می آیند، تشکر کرد. گفت: خانواده های معنوی ارزشمندی را در دانشگاه آزاد اسلامی و همه مردم و مسئولان استان فراهم می کند. این امر بار دیگر بوی فرهنگ ناب ایثار و شهادت را در فضای دانشگاه می پراکند و ولایت خمین رهبر و شهدای گرانقدر خواهد شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی نیز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که در گرامیداشت مقام شامخ شهدا فرمودند، از روند فعالیت ها و اقدامات انجام شده خبر داد. شهدا مظهر قدرت ایران هستند. ما شهدای شهدا و ایثارگران خود هستیم و امیدواریم به واسطه شهدا رسالت و رسالت ارزشمندی را که بر دوش ماست به خوبی انجام دهیم.

اما فلاحی با اشاره به اینکه دشمنان پس از جنگ هشت ساله در ابعاد سیاسی، امنیتی، اقتصادی و فرهنگی نیز با انقلاب اسلامی مردم ایران مخالفت کردند، گفت: خوشبختانه با هوشیاری و بصیرت مردم ما، خباثت آنها را به دنبال داشته است. همیشه افشا شده است.”

جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه هر شهید پرچم استقلال و عظمت کشورمان است، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی، سرلشکر دفتر حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و سازمان بنیاد شهید استان.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا