استان ها

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان بخش علمی روز ملی عطار نیشابوری

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از نیشابور، مراسم روز ملی عطار نیشابور امسال نیز همچون سال های گذشته در 24 فروردین مصادف با سالروز تولد آن عارف نامی و بزرگ برگزار شد. شاعر نیشابور.نیشابور) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور دارای اساتید و دانشجویان ممتاز در رشته ادبیات فارسی و عرفان اسلامی است.


بیشتر بخوانید:

«داستان‌های عطار نیشابوری» وارد بازار نشر شد


مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: رئیس، مسئولان و مجموعه این دانشگاه از برگزاری این همایش در نیشابور استقبال کردند و این دانشگاه به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی نیشابور در سال جاری در راستای تحقق این مهم است. میهمانان و اساتید در سطح ملی، استانی و شهرستانی و ما بسیار خرسندیم که در روز ملی عطار نیشابور که به نوعی نمایانگر قدمت تاریخی و ثروت علمی نیشابور باستانی است، حضور فعال داریم.

احمد مقدانی وی به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور از امام جمعه و فرماندار، ستاد هماهنگی و برنامه ریزی روز عطار و سایر مسئولین شهرستانی که دانشگاه را برای برگزاری همایش علمی عرفانی در روز مملکت داری عطار نیشابور همراهی می کنند، تشکر کرد. ماه های رمضان

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا