تندرستی

داورزنی: قبل از شروع لیگ سرمربی تیم ملی والیبال را انتخاب می‌کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، محمدرضا داورزنی درباره آخرین وضعیت این میدان پنجشنبه شب و انتخاب سرمربی تیم ملی توضیح داد: “قبل از شروع مسابقات لیگ برتر ، سعی خواهیم کرد تا سرمربی تیم ملی را تعیین کنیم.” در حال حاضر ما از فدراسیون جهانی می خواهیم که ایران را برای نوجوانان یا جوانان جهان میزبانی کند ، اما اولویت ما مسابقات جوانان است.

رئیس فدراسیون والیبال ایران درباره آخرین وضعیت درخواست ایران برای میزبانی مسابقات جهانی والیبال جوانان توضیح داد: ایتالیا و بلغارستان برای میزبانی مسابقات جهانی والیبال جوانان جهان که در هر دو کشور برگزار می شود مذاکراتی با FIVB انجام داده اند. بودن. علاوه بر مرحله نهایی مسابقات جهانی جوانان که به میزبانی ایتالیا برگزار می شود ، ایران همچنین درخواست کرده است که در دور اول جام جهانی یا رقیب باشد یا میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان باشد. با وجود درخواست سه کشور ، تصمیم نهایی هفته آینده اعلام می شود.

قاضی خطاب به رادیو ایران ورزشی گفت: “ما اعلام كردیم كه می توانیم مسابقات ایتالیا را برای مسابقات جوانان برگزار كنیم و فقط مسابقات كوچك را برگزار كنیم.” برخلاف مسابقات جوانان ، مسابقات جوانان باید در یک مکان برگزار شود و ما ترجیح می دهیم مسابقات جوانان را برگزار کنیم.

داوری در پاسخ به این سوال که آیا دلیل دارد تاخیر انداختن در اطلاعیه میزبان ، آیا کورونا در جهان است؟ وی توضیح داد: خیر ، بالاخره فدراسیون جهانی سیستمی دارد که با کشورهای مشهور والیبال جهان صحبت می کند تا توسعه والیبال در رده های سنی اتفاق بیفتد ما برای درخواست خود اقدام کردیم اما همانطور که می دانید برگزاری مسابقات بزرگسالان با دسته های اصلی فرق می کند. با این حال ، ما حتی از فدراسیون آسیا خواستیم که مسابقات را در این قاره برگزار کند و در توسعه والیبال فعال باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تاریخ مسابقات جهانی نوجوانان و جوانان صحیح است؟ وی اظهار داشت: خیر ، هنوز تاریخ دقیق این رقابت مشخص نشده است و برای آن باید ابتدا مسابقات برای جوانان و نوجوانان این قاره برگزار شود. در تقویم قبلی ، وقتی کرونا مسابقات را لغو کرد ، مسابقات قهرمانی خردسالان و جوانان آسیا در اواخر ماه ژوئن برگزار می شود ، اما به دلیل شرایط تاج ، قاره ها هنوز تصمیم نگرفته اند که آیا این مسابقات را در ماه سپتامبر برگزار کنند. در حال حاضر همه چیز به عادی شدن بازدید و شرایط پرواز بستگی دارد تا ببینیم چه زمانی مسابقات قاره ای برگزار می شود.

داور همچنین درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: “ما تقریبا پیشرفت کرده ایم اما منتظر هستیم تا وضعیت عمومی مشخص شود و قبل از شروع لیگ از اواسط ماه سپتامبر ، سعی خواهیم کرد که سرمربی تیم ملی را تعیین کنیم.” نگاهی به لژیونرهای ما ، بازیکنان لیگ داخلی و رقبای ما در المپیک بیندازید.

در پاسخ به این سؤال ، آیا امکان درونی یا بیرونی در نظر گرفته شده است؟ وی گفت: “ما این دو را با هم ترکیب می کنیم.” سبز ما فکر می کنیم مناسب است ، اما آیا این یک مربی داخلی یا خارجی در جلسه بعدی است نمایندگی نخ بلند می شود ما سعی می کنیم بهترین تصمیم را بگیریم. ولاسکو همچنین در شرایط فعلی وی ترجیح می دهد در حال حاضر در ایتالیا باشد.

داور ارشد همچنین درباره شروع تمرین تیم ها از لیگ برتر گفت: هر تیمی که تمرینات گروهی را شروع کرده بود مطابق با شرایط استان بود. سایپا قبلاً تمرین را شروع کرده است اما برای تاج آزمایشاتی انجام داده است.

در مورد بازگشت پیام به لیگ ، وی گفت: “نه تنها پیام بلکه همه تیم ها باید صورت های قبلی خود را تسویه کنند تا در لیگ شرکت کنند.” هیچ تیمی ما را متمایز نمی کند. این اتحاد حتی با شورای شهر مشهد جلسه‌ای داشت. پیام سهمیه خراسان رضوی است ، اما لازم است که پیام یا هر نماینده خراسان برای ورود به لیگ مجبور به تسویه بدهی های قبلی خود شوند.

داوری در پاسخ به این سؤال که چرا پس از 20 ژوئن اعلام شد تیم ها تا 6 ژوئیه برای اعلام آمادگی خود برای شرکت در لیگ اعلام کرده اند؟ وی توضیح داد: تا 20 ژوئن تیم ها اعلام کرده اند که قصد دارند در لیگ شرکت کنند ، اما باید صورت حساب های تسویه حساب خود را تا 6 ژوئیه به فدراسیون ارسال کنند. برخی از باشگاه های ما در دقیقه 90 این کار را انجام می دهند. البته باید بگویم که باشگاههای لیگ ایران نسبت به سالهای گذشته بدهی ارزی به بازیکنان خارجی دارند و آن بازیکنان از باشگاههای ما شکایت کرده اند. تیم هایی مانند ورامین و ارومیه مشکلی دارند که باید حل کنند در غیر این صورت امکان ارسال به مسابقات خارجی را ندارند.

تقریباً تعداد کمی از آنها وجود دارد کار کن شهرام عظیمی ، رئیس کمیته رقابتهای فدراسیون والیبال نیز توضیح داد: “آقای عظیمی به عنوان معاون وزیر ورزش در باشگاه استقلال منصوب شده است. به دلیل عدم رقابت در لیگ ، در حال حاضر مشکلی برای همکاری با وی نداریم.” با این حال طبیعی است که آنها بعد از بازی های لیگ والیبال قادر به پیشروی همزمان هر دو بخش نخواهند بود و با شروع لیگ تصمیم گیری خواهد شد. بگیر ما در حال کار هستیم

دکمه بازگشت به بالا