تندرستی

داورزنی: میزبانی بندرعباس باشکوه بود

داور: بازی خارج از خانه بندرعباس باشکوه بود

رئیس انجمن والیبال گفت: به دنبال برگزاری رویدادهایی در سطح کشور هستیم که به پیشرفت والیبال ما کمک کند.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما و به نقل از روابط عمومی انجمن والیبال، تور آزاد والیبال ساحلی آسیا از روز دوشنبه 25 آبان ماه در بندرعباس آغاز شد و امروز (جمعه 29 آبان) با اعلام نفرات برتر به پایان رسید. .

محمدرضا داورزنی رئیس انجمن والیبال در حاشیه اختتامیه تور والیبال ساحلی بندرعباس گفت: میزبانی باشکوه را به مردم فهیم استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس تبریک می گویم. این مسابقات سال گذشته قرار بود در بندرعباس برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به امسال موکول شد.

رئیس انجمن والیبال ادامه داد: هفته آینده میزبان مسابقات قهرمانی آسیا هستیم که برای اولین بار در بندرعباس برگزار می شود. خوشبختانه میزبانی این شهر در تور آسیایی بسیار خوب بود و سرپرست کنفدراسیون آسیا و شرکت کنندگان رضایت کامل داشتند. با وجود اینکه تیم ایران برگزارکننده این مکان بود، اما تماشاگران زیادی در بیرون از ورزشگاه مسابقه را دنبال کردند.

داوری گفت: مسابقات قهرمانی آسیا بالاترین سطح رقابت های قاره است و تیم های قدرتمند و پیشرو وارد بندرعباس می شوند.

رئیس انجمن والیبال درباره میزبانی آینده ایران در مسابقات بین المللی گفت: تلاش ما این است که میزبانی رویدادهایی باشد که به والیبال ما کمک کند و دوست نداریم همه آن رویدادها در تهران برگزار شود. مردادماه سال آینده میزبان مسابقات قهرمانی آسیا هستیم و از فدراسیون جهانی هم درخواست کرده ایم تا یک هفته میزبان لیگ ملت های والیبال باشد.

وی در پایان افزود: شهرهای بندرعباس، کیش، قشم و چابهار پتانسیل بالایی برای برگزاری مسابقات والیبال ساحلی دارند و ما نیز خواهان برگزاری مسابقات مهم آسیایی در آن شهرها هستیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا