تندرستی

درخواست باشگاه استقلال از رئیس فدراسیون فوتبال و نهادهای نظارتی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، از زمان حضور مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال، تلاش وی برای کسب تبلیغات محیطی آغاز شد و اگرچه موفق به این کار نشد، به تلاش خود ادامه داد.

علاوه بر تبلیغات محیطی، باشگاه استقلال در نامه ای به سازمان لیگ قبل از بازی با پرسپولیس اعلام کرد که نشست خبری با … سفیدها و این باید در این باشگاه انجام شود.

اگرچه سازمان لیگ برتر با این درخواست استقلال مخالفت کرد اما آیورلو وارد شد حرف که این چهارشنبه شب از رئیس اتحادیه فوتبال از باشگاه استقلال خواسته است که به این موضوع ورود کند و تبلیغات محیطی ارائه کند.

مستقر بیانیه باشگاه استقلال: مدیرعامل استقلال در این نامه به جلسات و هماهنگی های قبلی اشاره کرده است. o تبلیغات زیست محیطی، از سنگسار برخی افراد در سازمان لیگ در جهت باشگاه استقلال صحبت کرد.

بخشی از این سنگسار که در نامه به تفصیل ذکر شده مربوط به تبلیغات محیطی است و بخشی دیگر اشتباهات مکرر داوری، محرومیت غیرقانونی دو بازیکن استقلال مقابل گل گهر و …

آیورلو در این نامه به شعار انتخاباتی عزیزی خادم اشاره می کند o درج آگهی های اکولوژیک در باشگاه ها، درخواست همکاری رئیس فدراسیون فوتبال برای اعطای این حق به باشگاه استقلال محول شده است.

رونوشتی از این نامه به وزارت ورزش، نهادهای امنیتی و نظارتی نیز ارسال شده است.

دکمه بازگشت به بالا