جامعه

درخواست “خزعلی” برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده “شلیر رسولی”

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خواستار جدیت و اهتمام در حل پرونده «شالیر رسولی» (زن کردی که برای مقابله با حمله مرد همسایه خود را از ساختمان به بیرون پرتاب کرد) شد.

به گزارش اخبار ما، انسیه خزعلی وی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: شالیر (دشت) نیز در جریان تهاجم دشمنان بعثی اسیر شد اما آبروی خود را از دست نداد و حتی به قیمت جان های فراوان آزاد شد و اکنون خانم شالیر رسولی باز هم نشان داده است. اصالت اقلیم کردستان با زنانگی و عفتش.» با اینکه برای خیلی ها ارزشمند بود خودش را نشان داد. رازی به نام شلیر چیست که بال او هنوز بدون تجاوز بود.

وی در توئیتی دیگر ادامه داد: «شلیر نماد زن مسلمان کرد و نمونه ای از یاد غیب است، تجسم عینی تربیت دینی، عفت، شرافت و نجابت… به خانواده این بانوی بزرگ تسلیت می گویم. و مردم غیور مریوان این ضایعه را به خانواده ایشان تسلیت می گوید.

خزعلی همچنین با بیان اینکه امروز با رئیس کل دادگستری کردستان صحبت کردم و خواستار جدیت و اهتمام در رسیدگی به این پرونده شدم و ایشان را در این موضوع بسیار قاطع دیدم، افزود: امیدوارم دستگاه قضایی به مردم آموزش دهد. متجاوز چنان درسی که برای همیشه در خاطره می ماند.»

درخواست "خزعلی" برای جدیت و دقت در رسیدگی به پرونده "شالیر رسولی"

درخواست "خزعلی" برای جدیت و دقت در رسیدگی به پرونده "شالیر رسولی"

به گزارش اخبار ما، چندی پیش یک زن کردستانی «شالیر رسولی» برای جلوگیری از حمله مرد همسایه خود را از پنجره منزلش به بیرون پرت کرد و جان باخت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا