تندرستی

دردسر بزرگ جدید برای تیم ملی: لژیونرهای ایرانی در استانبول گرفتار شدند

مجتبی خورشیدی درباره وضعیت تیم فوتبال گفت: تمرین امروز تیم ملی با 6 بازیکن آغاز شده است که 12 بازیکن در هتل حضور دارند که پس از دریافت نتیجه تست در تمرینات شرکت خواهند کرد.

وی در مورد بازیکنان تاج گفت: احمد نوراللهی به تاج مبتلا شده و تستش مثبت است. سردار آزمایش اولش مثبت بود اما منتظر جواب دومین آزمایش تاج گذاری او هستیم تا در صورت منفی بودن بلیت فردا در ایران بگیریم.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر رعایت دقیق پروتکل ها در اردوی تیم ملی گفت: پروتکل ها را در اردوی تیم ملی به خوبی دنبال می کنیم، اما شیوع ویروس آمیکرون بسیار سریع و تشدید شده است. انجمن.” با این حال سعی می کنیم با رعایت پروتکل ها سلامت بازیکنان تیم ملی را زیر نظر داشته باشیم.

خورشیدی با اشاره به یکی دیگر از مشکلات لژیونرهای تیم ملی گفت: متأسفانه تعدادی از بازیکنان ما در فرودگاه استانبول ترکیه حضور دارند و هوای بد پروازهای آنها را لغو کرده است و این پروازها برای تهران با تاخیر انجام می شود. فدراسیون فوتبال در تلاش است تا پروازهای بیشتری برای تیم ملی داشته باشد و آنها در اسرع وقت به اردوی تیم ملی برسند.

وی با اشاره به احتمال لغو بازی با توجه به تعداد زیاد بازیکنان کرونا در عراق، گفت: خیر، این بازی لغو نمی شود.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شرایط حضور هواداران در ورزشگاه در دیدار روز پنجشنبه با عراق به شبکه سه گفت: تمرکز ما روی مسائل و کار تیم ملی است اما تا جایی که من اطلاع دارم. اگر مسئولان اجازه حضور پیدا کنند، فدراسیون فوتبال آماده است.» اجازه دهید تماشاگران این مسابقه را با تماشاگران برگزار کنند، من اطلاعات دیگری در این باره ندارم، اما این موضوع قطعاً از طریق فدراسیون و رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

ادامه مطلب

251254

دکمه بازگشت به بالا