تندرستی

درد دل‌های عضو هیات‌رئیسه تیروکمان؛ از انتقاد به رئیس تا حمایت از میلاد وزیری

بر اساس گزارش ها شفاف بهرام ملکی درباره برگزاری لیگ تیراندازی با کمان گفت: می توانستیم دوباره قهرمان شویم، البته این انتقاد وجود دارد که چرا بازی های قهرمانی در زمستان برگزار می شود چرا که در هیچ جای دنیا اینطور نیست و این فصل باید داخلی باشد. مسابقات.” سالنی که برگزار می شود.

یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن تیراندازی با کمان ادامه داد: چند سالی است که مسابقات داخل سالن در ایران برگزار نمی شود اما معمولا در ماه اکتبر در دنیا برگزار می شود. از سوی دیگر می‌توانیم لیگ را به‌گونه‌ای دنبال کنیم که بخش خصوصی از عهده آن بربیاید.» این اتفاق سال گذشته رخ داد، اما امسال نه. به دلیل محدودیت بودجه، فدراسیون نمی‌تواند لیگ با کیفیتی را حفظ کند. در بخش خصوصی نیز درآمد حاصل خواهد شد. پیشنهاد من این است که بتوانیم لیگ را روی صحنه نگه داریم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بخش خصوصی امسال حمایت نکرد، گفت: شاید امسال کسی جلو نیامد چون سال گذشته آکادمی لیگ راد را برگزار کردم و پارسال فقط هفته اول لیگ را نداشتیم. ” زنده و بقیه لیگ از تلویزیون پخش شد.«اما امسال اینطور نبود و اتحادیه بودجه ندارد. بودجه 6 میلیاردی فدراسیون کم است و با سفرهای متعدد به پایان می رسد.

مدیرعامل باشگاه آکادمی راد با اعلام اینکه سال آینده در لیگ شرکت نمی کند، توضیح داد: تلاش می کنیم از برخی ورزشکاران حمایت کنیم و در رده پایه فعالیت کنیم. سعی می کنیم در قسمت پایه مراحل منظمی داشته باشیم، البته این حمایت ها قبلا از ورزشکاران انجام می شد، مثلاً زمانی که میلاد وزیری سهمیه المپیک را کسب کرد، من اسپانسر شدم. وقتی پیاز و حقوقش مشکل داشت پیاز می دادیم و ماهیانه حقوق می دادیم تا به المپیک برود.

ملکی ادامه داد: یک وزیر یک ماه قبل از المپیک به ترکیه رفت و اردوی مشترک داشت. من این کار را در مذاکره با فدراسیون انجام دادم چون بحث این بود که می توانیم از ورزشکار المپیکی حمایت کنیم.

در پاسخ به این سوال که آیا وزیری از بین 64 ورزشکار المپیک شصت و سومین ورزشکار المپیکی شد و پس از شکست در اولین مسابقه از دور مسابقات حذف شد، از حمایت هایی که داشتید پشیمان هستید؟ وی تصریح کرد: اینطور نیست; وزیری هرگز رکورد 628 را نشکست و همیشه رکوردی بالاتر از 650 داشت و با رکوردهای او آشنا بودم. فکر می کنم المپیک یک رویداد بود و باید فراموش شود. فدراسیون در حمایت از میلاد وزیری کوتاهی نکرد، حتی 10 روز مانده به المپیک او گفت که کمان ندارم و برایش کمان آماده کردیم.

یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون تیراندازی با کمان خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک و هیئت آذربایجان شرقی نیز حمایت های لازم را از وزیر داشتند، بی انصافی است که بگوییم فدراسیون کاری برای وی انجام نداده است. در حال حاضر از چند ورزشکار دیگر مانند رضا شعبانی، پالیزبان، گیسا بایبوردی حمایت می کنم. این دوستان می توانند آینده خوبی را در تیراندازی با کمان رقم بزنند.

وی در قسمت دوم سخنان خود درباره انتخابات تیراندازی با کمان که سال آینده برگزار می شود نیز گفت: امیدوارم انتخابات به موقع برگزار شود و هرکس بیاید برای 4 سال آینده برنامه داشته باشد. انتظار داشتم مدیران بهتری معرفی شوند. بارها دیده ام که ورزشکاران قدیمی ما انتقاد می کنند، اما باید هر مدیری را در زمان خودش مقایسه کنیم، پتانسیل ورزش ما همین است. امیدوارم زمانی برسد که وزارت فدراسیون ها بخش خصوصی را واگذار کند تا برنامه بلندمدت داشته باشیم.

ملکی گفت: وقتی شعبانی در بهار آمد زیرساخت هایی مانند خوابگاه و ساختمان اداری ساخته شد اما من انتقاد کردم و گفتم این کار باید توسط شرکت توسعه انجام شود و به دنبال مشکلات فنی بود. دنیا در حال هوشمند شدن است، بنابراین نوع آموزش ما باید هوشمند باشد. گذشت آن زمان که یک ورزشکار از صبح تا شب چند صد شوت می زد، حالا باید هوشمندانه کار کنیم تا بتوانیم در 4 سال آینده به موفقیت برسیم. انتظار من این است که هر فردی که می خواهد به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود، برنامه ای داشته باشد که کجاست و به کجا می خواهد برود.

دکمه بازگشت به بالا