تندرستی

در بوندسلیگا بازی کرده‌ام و اعتقادی به شانس ندارم

به گزارش شفاف، گل گهر و صنعت نفت آبادان امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر یکی از شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید. علیرضا منصوریان سرمربی صنعت نفت در نشست خبری پس از بازی گفت: بازی با کیفیتی برگزار شد و دلیل اصلی آن هم زمین خوب گل گهر بود. می دانستیم که از بازی چه می خواهیم و در نیمه اول خیلی زود به گل رسیدیم و بعد از آن خوشبختانه گل گهر گل گهر را به ثمر رساندیم. ما خوب بودیم و مستحق شکست نبودیم.

وی افزود: به آقای قلعه نویی تبریک می گویم. او تیم خوبی دارد. می توانستیم بخشی از بازی را راحت تر انجام دهیم. یک جلسه ذهنی و نیمه فنی در رختکن داشتیم. بلافاصله بعد از هر بازی جلسه ای را در رختکن برنامه ریزی می کردیم. چند روز دیگر باید با پرسپولیس بازی کنیم. من از بازیکنانم راضی هستم. از ارتفاع منفی به ارتفاعات سیرجان رسیدیم.

سرمربی صنعت نفت گفت: وقتی با تیم های قلعه نویی بازی می کنی باید کار را تمام کنی. بعد از گل اول توانستیم بازی را 2-0 کنیم. در نیمه دوم یکی دو موقعیت برای ضدحمله یاران آقای قلعه‌وانی دادیم، اما فرصت داشتیم.

منصوریان درباره دادگاه گفت: نظری در مورد دادگاه ندارم. قبل از هر مسابقه داور را آنالیز می کنیم. بازیکنان حاضر در رختکن به عملکرد آقای گل اعتراض کردند. عربه برقیجه. فکر می‌کنم او یک گلوله دیگر به محل تیراندازی طالبان شلیک کرد، اما نتوانست آن را شلیک کند.

وی ادامه داد: در مجموع از عملکرد تیمم از بضاعتمان دفاع می کنم. بازیکنان ما عالی کار کردند. از نیروهای جوانی هم که استفاده کردم راضی هستم. سرماخوردگی های پیاپی از توان تیم ما کاسته است اما با تمام وجود به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت. چون آن بازی نقطه عطفی است و ما خواسته های زیادی از آن بازی داریم. هفته آینده، هفته ای است که در صورت پیروزی، بازیکنان ما به خانه برمی گردند و این را بدانید.

سرمربی صنعت نفت گفت: گل گهر تیم خوبی است و اگر هفت امتیاز کم نمی شد شاید در کورس قهرمانی می جنگید. بازی پیاپی بود و توانستیم پیروز شویم. من نمی گویم ما خوش شانس نبودیم، نمی گویم تلاش می کنیم. چون من در بوندسلیگا فوتبال بازی کردم و به شادی اعتقادی ندارم و فقط به تلاش، تلاش، تلاش و لطف خدا اعتقاد دارم.

منصوریان در ادامه درباره صحنه ای که گلگهری به خطای پنالتی مقابل امین قاسمی نژاد اعتقاد داشت، توضیح داد: من آن صحنه را ندیدم اما با امیرخان صحبت کردم، گفت پنالتی است چون رئیس ماست، درباره او صحبت نمی کنیم. . او قطعا از هر زاویه ای بیشتر از من فوتبال را می فهمد و برای من نقش یک استاد را بازی می کند.

وی درباره اخراج طالبان ریکانی مقابل گل گهر و عدم حضورش در بازی با پرسپولیس توضیح داد: در لیگ ما دو سه تا طالب وجود ندارد. فرض کنید اگر در استقلال و پرسپولیس باشد پشتوانه تیم باشد. در مرحله آخر توپ تالیبو را تمام می کنیم. او یک بازیکن بین المللی و یک رهبر در داخل و خارج از تیم است. از غیبت او در بازی پرسپولیس ناراحتیم. او شماره 10 کلاسیک را بازی می کند و نمی داند چگونه به بازیکن حریف ضربه بزند. شاید مقابله با داخل اخراج نشود. اکثر 10 نفر مثل ایمان مبعلی و حدادی فر بازیکنان صلح طلبی هستند و اگر اشتباه کنند اخراج می شوند.

سرمربی صنعت نفت افزود: امیدوارم بازیکنان غیبت او را جبران کنند. طالب بهترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران است. هیچ بازیکنی مثل او کیفیت ندارد. طالب با پای چپش یک ضربه مرگبار دارد اما امروز وقتی قصد ضربه زدن به او را داشت، پنج بازیکن روی پای او ایستادند. بازیکن جوانی که می خواهد به جای او بازی کند بار سنگینی بر دوش خود دارد.

منصوریان در پایان گفت: این چندمین بار است که می گویم کسانی که در گل گهر اشیایی خلق کردند دستشان را ببوسند. انشاالله این الگو برای همه باشگاه های ما باشد. فکر می کنم باید از مسئولان عالی گلجتا تشکر کنم. در شهری 300000 نفری شما ظرفیت 18 میلیون نفر را دارید.

دکمه بازگشت به بالا