فرهنگی

در تغییر و تحولات تیم ملی از نظر مربیان ایرانی به هیچ وجه استفاده نشد

مربی فوتبال پیکان گفت: در حدی نیستم که در مورد تیم ملی صحبت کنم اما واقعیت این است که زمان زیادی را از دست دادیم. اتحاد جدید باید دستخوش تغییرات و دگرگونی هایی می شد اما متأسفانه دیدیم که از نظر مربیان ایرانی به هیچ وجه از آن استفاده نشد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مجتبی حسینی پس از بازی دوستانه پیکان مقابل گل گهر گفت: بازی خوبی بود. فکر می کنم هر دو تیم به خاطر بازی های پایانی می خواستند به گل های خود برسند. در 3-4 روز گذشته تحت فشار بالا تمرین کرده ایم. پسران ما در این بازی خسته بودند اما خیلی به ما کمک کرد تا برای اولین بازی لیگ آماده شویم. انشاالله بتوانیم از این بازی نهایت استفاده را ببریم.

وی درباره اینکه برخی از سبک تیم پیکان در دیدار با استقلال تمجید می کنند اما برخی معتقدند این تیم دفاع اتوبوسی دارد، گفت: به هر حال فوتبال سلیقه های متفاوتی دارد. شما باید کار درست را انجام دهید. از اینکه به شما بگویند با فوتبال مخالف هستید نترسید، شما تبدیل به یک کیسه بوکس خواهید شد و ما باید بهترین تیم و سیستم را با توجه به آنچه که داریم اتخاذ کنیم. من هم در مورد آن بازی زیاد صحبت کردم. اگر دوباره بازی های ویدیویی را تماشا کنید، بچه های ما خیلی خوب و هنرمندانه کار کردند.

مربی فوتبال پیکان با بیان اینکه این تیم جدا از اینکه جوان ترین تیم لیگ است، عنوان با اخلاق ترین تیم را هم دارد، گفت: مسائل اخلاقی مهم است اما همه به دنبال نتیجه هستند. ما باید بتوانیم نتیجه گیری کنیم. جوان بودن و با اخلاق بودن خوب است، اما باید بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا از این لیگ بسیار پیچیده و مشکل ساز خارج شویم.

حسینی در خصوص تعلیق لیگ برتر گفت: اصلا از تعلیق مسابقات راضی نیستم. فکر می کنم بعد از 6-7 هفته تیم ها اشتباهات خود را پیدا می کنند و ترکیب بهتری پیدا می کنند، اما ما به آن عادت کرده ایم و سعی می کنیم از این استراحت هم استفاده کنیم.

وی در مورد وضعیت تیم ملی با بازگشت کارلوس کی روش گفت: در شرایطی نیستم که درباره تیم ملی صحبت کنم اما واقعیت این است که زمان زیادی را از دست دادیم. اتحاد جدید باید دستخوش تغییرات و دگرگونی هایی می شد اما متأسفانه دیدیم که از نظر مربیان ایرانی به هیچ وجه از آن استفاده نشد. آوردن یک سری بازیکن قدیمی فقط به خاطر اینکه 5 سال پیش با آنها کار کرده اند به فوتبال ایران آسیب می زند. ما بازماندگان زیادی داشتیم که با حضور در مسابقات جهانی توانستند 4-5 سال دیگر ما را تضمین کنند.

مربی فوتبالیست های پیکان تصریح کرد: آنها در جام ملت های بعدی توانستند کمک زیادی به تیم ما کنند. خوب نبود که اینطور به خاطرات قبلی خود برنگشتیم.

حسینی گفت: نه، بهتر است زیاد در مورد او صحبت نکنیم. ما مدافعان میانی خوبی داریم. جوان باید کار خود را انجام دهد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا