دستگیری سارقان خودرو در قزوین با ۳۹ فقره سرقت

آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی ابراهیمی با اعلام دستگیری سارقان خودرو در قزوین، اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد خودرو در شهر قزوین و ایجاد نارضایتی عمومی در این خصوص، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، وی ادامه داد: در بازدید مأموران از محل‌های وقوع سرقت، سرنخ‌هایی از هویت سارقان به‌دست آمد و مرحله عملیاتی پلیس برای دستگیری متهمان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در ادامه روند رسیدگی به پرونده ۲ سارق خودرو، حین انجام سرقت در شهر قزوین رؤیت شدند که به محض مشاهده مأموران، با یک دستگاه خودروی سواری به سمت جاده قدیم قزوین تهران حرکت کرده و پس از رها کردن خودرو، به سمت اراضی کشاورزی متواری شدند.

ابراهیمی با بیان اینکه هویت هر ۲ سارق که از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار هستند، توسط مأموران شناسایی شده و آن‌ها در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در بازدید از مخفیگاه سارقان، ۱۴ دستگاه خودروی سرقتی کشف و یک مالخر نیز در این خصوص دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه سارقان در تحقیقات پلیسی به ۳۹ فقره سرقت خودرو در شهر قزوین اعتراف کردند، گفت: در این نوع از جرائم سارقان اغلب به سراغ خودروهایی می‌روند که به لوازم پیشگیری از سرقت مجهز نبوده و مالکان آن‌ها نسب به هشدارهای پیشگیرانه پلیس در خصوص سرقت بی‌تفاوت هستند، بنابراین لازم است هموطنان عزیز خودروها و منازل خود را نسبت به تجهیزات پیشگیری از سرقت مجهز کنند. 

دکمه بازگشت به بالا