جامعه

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در پوشش مامور قلابی در شهرستان انار

اخبار ما/ کرمان فرمانده انتظامی شهرستان انار از دستگیری کلاهبردار میلیاردی در پوشش مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اخبار ما، سرهنگ رضا خلیلی نژاد اظهار کرد: با توجه به شکایت شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی ناشناس که با تحریک احساسات و جلب اعتماد مردم از طریق تلفن و پیامک، خود را مامور پلیس معرفی و با ادعاهای مختلف وجه دریافت کرده است. دستور ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فتای صادر شد.

وی افزود: ماموران با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، فرد کلاهبردار را شناسایی و پس از اخذ وکالت قانونی، وی را در یک عملیات غافلگیرانه در مرکز استان کرمان در حالی که در حال ارتکاب جرم بود دستگیر کردند.

وی بیان کرد: متهم 35 ساله پس از مواجهه با اسناد و مدارک موجود به 72 فقره کلاهبرداری به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال در پنج استان کشور از جمله تهران، اصفهان، یزد، هرمزگان و کرمان اعتراف کرد.

سرهنگ خلیلی نژاد با تاکید بر لزوم آگاهی شهروندان از شناخت پلیس درست، به مردم توصیه کرد: ضمن جدی گرفتن هشدارهای پلیس، به افرادی که هویت واقعی خود را نمی دانند، گول نخورند، به پول و بانک پرداخت نکنند. اطلاعات حساب.

رئیس پلیس شهرستان انارا از شهروندان خواست تمامی موارد مشکوک را سریعا از طریق مرکز فوریت های 110 به پلیس اطلاع دهند و در صورت فریب در این راه در اسرع وقت با پلیس شهرستان انارا تماس گرفته و یا تماس بگیرند. 34386708 (034).

کلاهبردار میلیاردی در پوشش مامور قلابی در شهرستان انار دستگیر شد

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا