تندرستی

دستیار مورینیو سرمربی سپاهان شد

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ خوزه مورایس، مربی 56 ساله پرتغالی پس از سفر به اصفهان و بازدید از امکانات و زیرساخت های حرفه ای باشگاه سپاهان، مذاکرات فشرده ای را با مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه انجام داد و قراردادی سه ساله امضا کرد. قرارداد هدایت تیم فوتبال سپاهان مبارکه فولاد.

او در سوابق مربیگری مورایس، هدایت تیم هایی مانند چونبوک هیوندای موتورز کره جنوبی، آنتالیا اسپور ترکیه، A. ا. می توان آتن، یونان، الهلال و الشباب عربستان سعودی را دید.
کسب عنوان سرمربی در لیگ های معتبر آسیا از جمله دو قهرمانی در لیگ K کره جنوبی در فصول 2019-2018 و 2020-2019 قهرمانی جام حذفی کره جنوبی در فصل 2020-2019 با تیم چونبوک هیوندای موتورز، کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر عربستان در فصل 2021-2020 با تیم الهلال و قهرمانی در سوپرجام عربستان در فصل 2015-2014 از افتخارات این سرمربی در فوتبال آسیا است.
این مربی باتجربه دستیار خوزه موربین در اینتر، چلسی و رئال مادرید میلان بود.
مورایس در رده بندی مربیگری جهان که توسط clubworldranking منتشر شده است، در رتبه 31 جهان قرار دارد.

لازم به ذکر است، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پس از بررسی بیوگرافی بیش از 143 مربی و برگزاری نشست های ویدئویی آنلاین با 23 مربی در سراسر جهان، مراحل انتخاب خوزه مورایس را به پایان رساند.

گفتنی است ژوزه مورائیس پیش از آغاز مذاکرات با باشگاه سپاهان، درخواست بازدید از زیرساخت های تیم فوتبال این باشگاه را داشت که پس از بازدید و تایید این سرمربی، روند مذاکرات تا فینال به طول انجامید. نتیجه. قرارداد.

256 251

دکمه بازگشت به بالا