فرهنگی

دشمنان به دنبال ایجاد بی ثباتی در داخل کشور هستند

در مراسم بزرگداشت 9 دسامبر;

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در دهه دوم و سوم انقلاب اسلامی، دشمن از قدرت منطقه ای ایران هراس داشت، گفت: در دهه پنجم انقلاب اسلامی، دشمنان که می بینند ایران به یک بازیگر جهانی تبدیل شده، سعی در ایجاد بی ثباتی دارند، در داخل کشور مستقر هستند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام والمسلمین «حسین طیب» روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت 18 دی ماه که در حسینیه ثارالله سپاه کرمانشاه با حضور مردم و مسئولان مختلف برگزار شد. سطوح، افزود: اساس و هویت اسلامی انقلاب بر دو پایه مردمی استوار شد و رهبری مستقر شد و امروز دشمن تلاش می کند بین رهبری و مردم فاصله ایجاد کند اما مردم حماسه های فراموش نشدنی خلق کردند. در 23 تیر 1378، 18 دی 1388 و 22 آبان 1401 به عنوان نشانه حمایت از انقلاب اسلامی.

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس اسناد اخیر امنیت ملی آمریکا، زمان محدودی برای رویارویی با چالش های پیش روی این کشور در نظر گرفته شده است، گفت: بر اساس آن اسناد، چین، روسیه و ایران بزرگترین چالش ها هستند. برنامه‌های 10 ساله آمریکایی‌ها به این دلیل آغاز شده است که معتقدند علاوه بر چین و روسیه، کشورهایی مانند ایران نیز که الگوی حکومت‌داری جدید مبتنی بر اسلام را اجرا کرده‌اند، چالش بزرگی محسوب می‌شوند. برای آنها آنها نیز باید با آنها برخورد کنند.

وی با بیان اینکه روسیه متوجه نقشه های آمریکا و اسرائیل شد و قبل از آن به اوکراین حمله کرد تا به نقشه های شوم آنها نیفتد، افزود: امروز دشمن معتقد است که دولت یکپارچه ایران نباید جامعه یکپارچه داشته باشد. ایران تا قبل از انتخابات به برجام برگردند و در انتخابات از آن استفاده کنند و تا کنون مخفیانه به ما پیام می دادند که به برجام برگردیم.

حجت الاسلام والمسلمین طیب با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی در حال حرکت است و روز به روز بر قدرت آن در منطقه و جهان افزوده می شود، گفت: امروز زیرساخت های آب، غذا، حمل و نقل و سایر زیرساخت های کشور کشور رشد کرده است و دشمن قصد دارد. خدمات انقلاب اسلامی را با ایجاد دوگانگی در جامعه و شبهه افکنی زیر سوال می برد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا