استان ها

دشمن در پی از هم گسستگی جامعه اسلامی و انقلابی ایران است

وزیر کشور:

احمد وحیدی با بیان اینکه دشمن به دنبال تجزیه جامعه اسلامی و انقلابی ایران است، گفت: دشمن با پیشرفت، وحدت، پایبندی به آرمان های واقعی ملت و جایگاه ایران در جهان امروز مخالف است و با دشمنی خود قصد دارد. برای بهره برداری از تفرقه و هرج و مرج، توانایی برهم زدن آن را دارد، اما همیشه شکست می خورد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، احمد وحیدی بعدازظهر پنجشنبه در جلسه افتتاحیه و معارفه استاندار کرمانشاه که با حضور نمایندگان، ولی فقیه، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: شورا و جمعی از مسئولان استانی گفت: یکی از مسائل مهم کشور ارتباط بین اقشار مختلف مردم و مسئولان در جامعه است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در یک سال گذشته در زمان مدیریت استاندار سابق کرمانشاه بسیاری از مشکلات سرکوب شد، افزود: در یک سال گذشته که کرونا مشکل اصلی کشور بود، در استان کرمانشاه تلاش های زیادی انجام شد. پوشش واکسیناسیون همراه با سایر استان ها.

وزیر کشور تصریح کرد: اصلاح نظام اقتصادی و مردمی شدن یارانه ها از دیگر اصلاحات مهم کشور در دولت سیزدهم و انقلابی بود که با وجود مشکلات فراوان اجرایی شد و این اقدام باعث کاهش نرخ تورم شد. به خوبی کنترل شد و توسط استانداری در استان کرمانشاه اداره می شود.

وحیدی با اشاره به اتفاق بسیار خوبی که در ایام اربعین در استان کرمانشاه رخ داد، خاطرنشان کرد: بازگشایی مرز خسروی و تبدیل آن به مرز بین المللی یکی از اتفاقات بزرگ سال گذشته و دستاورد مهم استاندار سابق این استان است. .

وی گفت: در اغتشاشات اخیر که نمونه های آن در سراسر استان ها دیده شد، استان کرمانشاه به خوبی موضوع را کنترل کرد و بر اساس گزارش های بسیاری از مناطق، کرمانشاه از جایگاه خوبی در کشور برخوردار بود.

وزیر کشور با قدردانی از زحمات استاندار سابق و تاکید بر تلاش برای ادامه و بهبود فعالیت ها در کرمانشاه گفت: همچنان در مسیر توسعه و پیشرفت استان کرمانشاه جلوتر هستیم و تلاش های انجام شده باید ادامه یابد و گام برداشته شود. باید در خدمت مردم باشد.

وحیدی خدمت به مردم را وظیفه اصلی مسئولان دانست و گفت: استاندار جدید کرمانشاه با توجه به فعالیت در حوزه آموزش و پرورش و اهمیت فراوان این موضوع در جامعه و همچنین آشنایی کامل با این استان باید برای رفع این نیاز در کرمانشاه اقدام کنید.

وی افزود: جنسیت مدیران اجرایی به دلیل آگاهی از فرهنگ، قومیت و آداب و رسوم برای مدیریت ضروری خواهد بود و با بسیج همه مردم برای همکاری می توان اقدامات بسیار موثری در زمینه اشتغال، مسکن انجام داد. ، اقتصاد، جوانان جمعیت و غیره.

وزیر کشور در سخنان پایانی خود با بیان اینکه دشمن در صدد متلاشی کردن جامعه اسلامی و انقلابی ایران است، یادآور شد: دشمن به پیشرفت، وحدت، پایبندی به آرمان های واقعی ملت و جایگاه ایران در عرصه ملت معترض است. جهان امروز و با خصومت خود سعی در برهم زدن آن از طریق تفرقه و هرج و مرج دارد، اما همیشه شکست می خورد.

وحیدی تصریح کرد: مردم به نظام انقلاب اسلامی اعتماد دارند و دشمن قصد دارد بی اعتمادی ایجاد کند که جایی برای نفوذ در اندیشه انقلابی مردم پیدا نکند و تا زمانی که به دین، انقلاب و رهبر انقلاب پایبند باشیم. انقلاب، این غیر ممکن خواهد بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا