بین الملل

دعوت روسیه از ایران برای حضور در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ

دعوت روسیه از ایران برای حضور در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ

بنیاد روس کنگرس مجری رویداد اجلاس اقتصادی سنت پیترزبورگ، از شرکت‌های ایرانی برای حضور در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ که در روز‌های ۵ تا ۸ ژوئن مصادف با۱۶ تا ۱۹ خرداد ۱۴۰۳در این شهر برگزار می‌شود، دعوت به عمل آورد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم وفناوری آنا، در چارچوب کمیسیون مشترک همکاری‌های تجاری و اقتصادی روسیه و ایران، بیش از ۲۰۰ شرکت دولتی وخصوصی روس به ریاست الکساندرنواک معاون رئیس دولت این کشوردر تاریخ ۲۶ تا ۲۸ فوریه  مصادف ۷ تا ۹ اسفند ماه به ایران سفر کردند.

بنیاد روس کنگرس مجری رویداد اجلاس اقتصادی سنت پیترزبورگ در این کمیسیون، از شرکت‌های ایرانی برای حضور در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ که در روز‌های ۵ تا ۸ ژوئن مصادف با۱۶ تا ۱۹ خرداد ۱۴۰۳در این شهر برگزار می‌شود، دعوت به عمل آورد؛ بنابراین گزارش، در حاشیه کمیسیون مشترک بین دولتی، جلساتی نیز میان بنیاد روس کنگرس و اتاق تعاون ایران وهمچنین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی تهران، سازمان توسعه تجارت، اتاق مشترک بازرگانی و صنایع ایران و روسیه، موسسه پژوهش‌های بین‌المللی انرژی برگزار شد.

طرفین در مورد فرمت‌های احتمالی مشارکت در مجمع بین المللی اقتصادی سنت پیتربورگ ۲۰۲۴ و سایر پروژه‌های بنیاد روس کنگرس بحث و تبادل نظر کردند.

دکمه بازگشت به بالا