فرهنگی

دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد شهرکرد پیشتاز در همکاری با صنایع

سعید کبیریان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، از رهبری دفتر ارتباطات صنعتی دانشگاه آزاد شهرکرد در انعقاد تفاهم نامه همکاری با استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار داشت: دفتر ارتباط با صنعت. دانشگاه آزاد شهرکرد برای گسترش رابطه بین دانشگاه و صنعت و توسعه علم و فناوری و توسعه تحقیقات مبتنی بر تقاضا در پروژه‌های فوق برنامه و دوره‌های توانمندسازی غیر سازمانی کار می‌کند (بیشتر بخوانید)

مدیر دفتر روابط صنعتی دانشگاه آزاد شهرکرد تصریح کرد: این دفتر با برقراری ارتباط با صنایع و دستگاه های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری برای انجام طرح های پژوهشی، نقش مهمی در شناسایی و شکوفایی استعدادهای جوانان و پژوهشگران منطقه ایفا می کند. پروژه های اجرایی و برنامه های آموزشی.

کبیریان تصریح کرد: در راستای فعالیت های غیر شهری که با توجه به امکانات و ظرفیت های استان چهارمحال و بختیاری درآمدزایی می کند، دفتر ارتباطات صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در سال 1400 تاکنون موفق به انعقاد تفاهم نامه و قراردادهای 3 میلیاردی و 3 میلیاردی شده است. 600 میلیون ریال.

وی تصریح کرد: موفقیت در انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادها مرهون تلاش اساتید این دانشگاه در رفع مشکلات صنعت است.

مدیر دفتر روابط صنعتی دانشگاه آزاد شهرکرد یادآور شد: برای برگزاری دوره های توانمندسازی غیرسازمانی تاکنون 3 میلیارد و 300 میلیون ریال وصول شده و 50 دوره نیز به صورت آنلاین برگزار شده است.

کبیریان خاطرنشان کرد: ارتباط صنعت و دانشگاه در هر کشوری می تواند تأثیر تعیین کننده ای بر رشد اقتصادی آن منطقه داشته باشد. معمولاً در راستای این تعامل، وظیفه اصلی دانشگاه آموزش و ارتقای دانش دانشجویان و آماده سازی آنها برای ورود به بازار کار، شناسایی و رفع نیازهای پژوهشی بخش صنعت و به روز نگه داشتن آن است.

وی تاکید کرد: صنایع نیز باید نتایج حاصل از تحقیقات فناورانه را در عملیات تولیدی خود بگنجانند و بازار کار و اشتغال مفیدی را برای جوانان و افرادی که آموزش های مربوطه را در دانشکده ها گذرانده اند فراهم کنند.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا