فرهنگی

«دورهمی» نوروزی با سلبریتی‌ها – اخبار ما

ویژه برنامه نوروزی «دورهمی» با حضور چهره های سرشناس از جمله هنرمندان، بازیگران، خوانندگان و قهرمانان ورزشی تولید شد.

به گزارش اخبار ما، ناصر غدیر کاشانی که تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد در تشریح جزییات ویژه برنامه «دورهمی» در نوروز گفت: در این برنامه چهره های محبوبی اعم از هنرمندان، بازیگران، خواننده ها، قهرمانان ورزشی و… حضور دارند. با هفت نفر از بستگان، از جمله اعضای خانواده، دوستان و همکاران، در این مراسم شرکت کردند.

وی اعلام کرد: در این فصل رویکرد تهیه کننده برنامه استفاده از نظر مخاطبان برای خلق لحظات شاد و مفرح کاملا متفاوت با فصل قبل بود. علاوه بر طرح، تعدادی سوال مطرح، طراحی و تولید شد که این پرسش و پاسخ ها با لحظات شادی همراه است.

قدیر کاشانی همچنین در تشریح مسائل مسابقه اظهار داشت: موضوعات این فصل خارج از رژیم تخصصی است و در سطحی از اطلاعات عمومی طراحی شده است که برای تمامی بینندگان در سراسر کشور جذاب و پاسخگو بوده و در عین حال سطح اطلاعات عمومی را توسط پاسخ به سؤالات سطح دانش آنها. همچنین بیشتر زمان برنامه نویسی به صورت دایره ای با هشت شرکت کننده سپری می شود و تنها یک نفر در قسمت ربات ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه مسابقات گروهی است و مهمان دعوت شده سرپرست تیم است، یادآور شد: در این فصل حدود 80 تیم در این مسابقات شرکت می کنند که پس از هر برنامه یک امتیاز تیمی مشخص می شود و در پایان مسابقات بیشترین امتیاز کسب می شود. اعطا شود.

به گفته این تهیه کننده، در این فصل تاکنون بیش از 60 قسمت ضبط شده است و ساخت برنامه تا پایان 80 قسمت ادامه دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا