تندرستی

دولت سیزدهم تورم بالای ۵۰ درصد را به ۴۰ درصد کاهش داد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از بیریند، به همت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیریند، جلسه بصیرتی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان خراسان جنوبی در مسجد امام موسی کاظم(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیریند برگزار شد.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در این نشست گفت: امروز ایران اسلامی از دشمن رویایی گرفته است و از جمهوری اسلامی انتظار دارد مسیر مذاکره را کامل کند و آمریکایی ها مشکلات خود را با استراتژی داخلی و سیستم بدون مذاکره. آنها مشکل دارند.

محمد نوفرستی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی در معرض شدیدترین تهدیدها قرار گرفته است و دشمنان می ترسند که ایران الگوی مقاومت در برابر کاربردی ترین ابزار کنونی دشمن و آن تحریم اقتصادی شود.

وی گفت: امروز تحریم ها کاربردی ترین ابزار دنیا علیه یک کشور و یک ملت است.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی افزود: اگر جمهوری اسلامی بتواند با شعار غیرمذاکره ای مشکلات خود را حل کند، به الگوی مقاومت در اندیشه بین المللی تبدیل می شود و این برای مردم خطرناک خواهد بود. ایالات متحده.”

نوفرستی تصریح کرد: ایران اسلامی رویا را از چشم دشمن ربوده و دشمنی دوچندان شده است، بنابراین ما در معرض تحریم های ناجوانمردانه هستیم و باید برای عبور از این تنگه صعب العبور برنامه ریزی داشته باشیم.

وی گفت: «مذاکرات هسته ای روال قبلی را ندارد. زیرا تحولات جدید مولفه های جدیدی را ایجاد کرده است و آمریکایی ها از ما انتظار دارند که بازار انرژی را مدیریت کنیم و حتی به آنها در ارزیابی این مولفه ها کمک کنیم.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کنونی کشور نیازمند مدیریت است، گفت: اقتصاد کشور نیازمند عملیات کلان است و شاخص تورم هم اکنون 40 درصد نسبت به قبل از 50 است. % “.

نوفرستی گفت: تحلیلگران بین المللی معتقدند که شاخص تورم در ایران در حال کاهش است و تا پایان امسال به 30 درصد می رسد که افزایش تورم است.

وی با بیان اینکه جراحی اقتصادی نیاز به زمان دارد، گفت: البته باید در آن مسیر آرامش را در افکار عمومی برقرار کنیم.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت: هیچ دولتی با نظارت نمی تواند تورم مورد انتظار را رفع و کنترل کند و این امر نیازمند مدیریت افکار عمومی است.

نوفرستی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی عده ای به جای کمک به دولت به سمت او سنگ اندازی می کنند و با تخصص بی اندازه دولت سیزدهم را تضعیف می کنند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا