فرهنگی

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده‌های سه شهید مدافع حرم

به گزارش شفاف ، مهندس سعید اوحدی در دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم ضمن تبریک ولادت حضرت ولیعصر (عج) گفت: شهدای مدافع حرم چنان زیرک بودند که شناخت جبهه دشمن هزاران مایل دورتر بود و آنها ضربه به انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را خنثی کردند و این ایثار شایسته یک پاداش الهی است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن خیر مقدم به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور در جمع خانواده های شهدای مدافع حرم اظهار داشت: خانواده های شهدای مدافع حرم مدافعان اسلام ، انقلاب و میهن اسلامی را تربیت کردند. در پایان آنها توسط شهیدانی که به اسلام و ایران و خدا ادای احترام کردند ، متبرک شدند.
معاون رئیس جمهور خدمت به شهدا را توفیق الهی دانست و افزود: خانواده های شهدای مدافع حرم از اصلی ترین گنجینه های کشور هستند که امیدواریم دعای خیر آنها با خادمان شهدا و پیشکسوتان بنیاد همراه باشد. “
اوحدی در این جلسات فرارسیدن سال نو را تبریک گفت و برای خانواده های شهدای مدافع حرم آرزوی سلامتی و آسایش کرد.
در این جلسات که در فضایی صمیمی برگزار شد ، خانواده های شهدای مدافع حرم خاطرات خود را از زندگی شهدا و چگونگی مصائب بیان کردند.

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا