تندرستی

دیدار سفیر ایران در تاجیکستان با ملی پوشان ایران

دیدار سفیر ایران در تاجیکستان با هیئت ایرانی

اعضای تیم فوتبال زیر 15 سال امشب مهمان سفارت ایران در تاجیکستان بودند.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، اعضای تیم فوتبال زیر 15 سال امشب مهمان سفارت ایران در تاجیکستان بودند. ابتدا شکوفه محینی مدیر تیم ملی گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در مدت حضور این تیم در دوشنبه ارائه و از حمایت سفیر ایران تشکر کرد.

پس از این دیدار صمیمانه، محمدتقی صبری سفیر ایران در تاجیکستان گفت: شما به عنوان نسل جدید قطعاً از نظر علم، دانش و سواد بسیار جلوتر هستید و ما از نظر علمی از شما عزیزان جلوتر هستیم. تجربه. برای رفتن به مسیر طولانی باید از تجربیات بزرگان و معلمان خود استفاده کنید و مغرور نشوید.

وی افزود: امیدوارم در بازی فردا برنده شوید و میلیون ها ایرانی را خوشحال کنید. همیشه احترام به پدر و مادر را سرلوحه کار خود قرار دهید زیرا دعای خیر آنها باعث می شود همیشه موفق باشید. لطفا همیشه ایمان به خدا را فراموش نکنید و مطمئن باشید که خداوند متعال در هر سختی و شرایطی همراه شما خواهد بود.

سفیر ایران در تاجیکستان در پایان گفت: از غرور کاذب بپرهیزید و سعی کنید همیشه موفق باشید. همیشه به تیم ایران کمک کنید تا موفق شود. بازی فردا مقابل تاجیکستان را دست کم نگیرید و با تمام توان به مصاف حریف بروید و میدان را فتح کنید.





آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا