فرهنگی

رابرت دنیرو، با هفت فیلم، مهمان شبکه نمایش می‌شود

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، شبکه نمایش در نظر دارد منتخبی از آثار رابرت دنیرو، یکی از مطرح ترین بازیگران تاریخ سینما را در هفته آینده (از 26 آذر تا 23 دی) پخش کند.

ویدئوهایی که این شبکه هفته آینده پخش خواهد کرد:

ساعت 13:00 فیلم ها و فیلم های ایرانی که این شبکه از شنبه 27 آذر تا 30 دی ماه در این ساعت پخش می کند عبارتند از: «آدرس لاله»، «یک ساعت نیمه شب»، «آبی مثل آسمان»، «طولانی ترین شب سال» ، “یک “مثل من”، “هراس” و “جنجال بزرگ”.

ساعت 19:00 از فیلم‌های خانوادگی منتخب که از ساعت 19:00 در هفته آینده پخش می‌شود، می‌توان به «روشن روز»، «مربی کارتر»، «قول به ماه»، «جومانجی: مرحله پایانی» (شب جلدا) اشاره کرد. هشدار “و” قلب عظمت شهر.”

این هفته به دلیل طولانی بودن فیلم «ایرلندی» در بخش نقد و بررسی و شروع آن در ساعت 19:30، هیچ فیلمی در جعبه ای که پنج شنبه شب آن خانواده انتخاب کردند، قرار نگرفت.

ساعت 21:00 رابرت دنیرو یکی از بزرگترین بازیگران تاریخ سینماست. او یکی از بازیگرانی است که در مدرسه لی استراسبرگ در رشته بازیگری تحصیل کرده است. از افتخارات او دریافت دو جایزه اسکار برای «پدرخوانده 2» و «گاو خشمگین» و شش نامزدی دیگر است. دنیرو در اولین فیلمش این فرصت را پیدا کرد که با برایان دی پالما، یکی از کارگردانان بزرگ این فیلم همکاری کند، اما اولین همکاری او با مارتین اسکورسیزی در «خیابان های شهر» آغاز درخشش او در جهان بود. سینما . این همکاری با «راننده تاکسی» و «گاو خشمگین» به اوج خود رسید و اخیراً با «مرد ایرلندی» احیا شد.

فیلم‌های منتخب بازیگری که از 18 دسامبر تا 20 ژانویه به صورت آنلاین پخش می‌شوند عبارتند از: «مشکل»، «اکنون تحلیل کن»، «همه خوب هستند»، «با والدین ملاقات کن»، «فرار نیمه‌شب»، «مرد ایرلندی» (از 19: 30) و «استاد دروغ».

ساعت 23:00 فیلم های ساعت دیده بان عبارتند از: «افسانه مرواریدهای ناگا»، «شاهکار هنری من»، «قتل در بزرگراه شرقی»، «حرامزاده»، «قطعات گمشده»، «مردی در آتش» و «پیمان فرار».

ساعت 1 بامداد: مجموعه‌ای از فیلم‌های آنلاین کلاسیک شامل «نفس دوباره»، «شبح خانم مور»، «داستان پلیس ۲»، «جنون»، «پادگان»، «مردان» و «وارث» است.

5757

دکمه بازگشت به بالا