فرهنگی

راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» روانه بازار نشر شد

کتابی منتشر شد

«پیش نمایش کتاب: راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» نام کتابی است که توسط دکتر دکتر نوشته شده است. مریم چیهرقانی، یوسف عابدی و مصطفی آهنگر که به تازگی توسط نشر جهاد دانشگاهی منتشر شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر اخبار ما; «پیش نمایش کتاب: راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» نام کتابی است که توسط دکتر دکتر نوشته شده است. مریم چیهرقانی، یوسف عابدی و مصطفی آهنگر که به تازگی توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شده است.

در زمانی که همه چیز در تلفن همراه از طریق وب در دسترس است و ارتباطات تلفن همراه به یکی از روندهای ثابت ارتباطات در جهان تبدیل شده است، اکثر مردم تماشای فیلم را به مطالعه ترجیح می دهند، این کتاب می خواهد به این سوال پاسخ دهد. چگونه یک کتاب را با استفاده از قابلیت های صوتی و تصویری تبلیغ کنیم.

عنوان کتاب ظرفیت توسعه و یادگیری قابل توجهی برای رونق صنعت نشر دارد. این کتاب علاوه بر معرفی انواع جلد کتاب و ظرفیت های ارزشمند آنها، تجربیات و راهکارهایی برای استفاده بهینه از آنها در خدمت ترویج کتابخوانی و ترویج کتاب ارائه می کند. موضوعات کتاب در دو موضوع اصلی ارائه شده است: بخش اول به مفاهیم چیستی و چرایی کتاب مبانی نظری می پردازد. دو فصل اول (مفاهیم اساسی پیشینه کتاب و مخاطبان آن) به این موضوع اختصاص دارد. بخش دوم به محتوای کاربردی برنامه های پوشش جلد کتاب می پردازد. در دو فصل آخر کتاب (تجارب، روش ها و مقدمه کتاب در عمل) در مورد این نمونه های اجرا صحبت شده است.

انتظار می رود پس از مطالعه این کتاب، مخاطب بتواند هدف جلد کتاب را مشخص کرده و قالب و محتوای مناسب را برای انتقال ارزش های قابل قبول به مخاطب از طریق کانال رسانه ای مناسب انتخاب کند.

علاقه مندان برای خرید این کتاب می توانند به آدرس https://www.16book.ir/Shop/BookDetail/15603 مراجعه کنند. همچنین این کتاب در فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و چهارراه ولیعصر، کتابفروشی شانزده موجود است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج به i رای دهید رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا